1 kilo zelfrijzend bakmeel,1 zakje gedroogde gist, 200 gr gemalen gele erwten, 3 theel.massala, theel.zout, 1 a 2 teentjes knoflook, halve ui, water, een paar tayerbladeren of verse spinazie (twee handen vol ong.), zonnebloem-olie
Grote kom om in te kneden, wok
Lekkere Hindustaanse snack
Doe een beetje water in de grote kom en doe hier bij de gemalen knoflook, ui en de massala voeg ook de gemalen gele erwten toe en voeg om en om water en zelfrijzend bakmeel toe. Voeg ook de gist toe. als het meel bijna op is voeg je de tayerbladeren toe (fijngesneden). Uiteindelijk moet het een dun deeg worden dat zeker niet vloeibaar is maar niet heel stevig dus er ergens tussen in. Laat het dan met een theedoek of plastic folie over de kom een uur rijzen.
Verhit een grote hoeveelheid olie in de wok en bak hierin de barra's door ze steeds om te draaien. laat ze uitlekken op keukenpapier.
Lekker met mango chutney of gewoon met ketchup. Eet smakelijk!!!