Wraps met gerookte makreel (of zalm)
- Vis, Lunch/Brunch
- 0-10 min.
Deze wraps heb ik al in meerdere varianten gemaakt. Meestal eet ik het als lunch of als hoofdgerecht na een kop soep maar dit is natuurlijk ook erg lekker voor bij de borrel of op een buffet.
Ik heb het deze keer met gerookte makreel gemaakt maar ik maak het ook vaak met gerookte zalm of gerookte paling. Soms gebruik ik ook verse tomaat in plaats van zongedroogde tomaatjes en je kunt ook in plaats van wraps een broodje of stokbrood gebruiken. Genoeg variaties mogelijk dus een multifunctioneel recept.
TIP: Als je niet van truffelmayonaise houd dan kun je ook mierikswortelcrème gebruiken.
Ingrediënten 4 recipe.people
- 4 tortillawraps- kruidenroomkaas (paturain)
- 75 gram sla (veldsla, gemengde sla, rucola)
- 1 gerookte makreel (gerookte zalm, gerookte paling)
- zongedroogde tomaatjes (verse tomaten)
- Parmezaanse kaas
- geroosterde pijnboompitten
- 2 lente uitjes
- truffelmayonaise (of mierikswortelcrème)
Bereidingswijze
- Smeer op elke wrap een dun laagje kruidenroomkaas.
- Verdeel de sla over de wraps, gevolgd door de schoongemaakte makreel, tomaatjes, Parmezaanse kaas, geroosterde pijnboompitten, fijngesneden lentuitjes en truffelmayonaise.
- Rol de wraps op en snij ze doormidden, of in meerdere stukken wanneer je ze maakt voor op een buffet of bij de borrel.