
1 pak bastognekoeken
60 gr boter of margarine
300 gr roomkaas
300 gr monchou
3 eieren
1 el bloem
Gecondenseerde melk (397 gr)
Springvorm
Deze dulche de leche cheesecake is om je vingers bij af te likken! De dulche de leche is gemakkelijk te maken, je moet er alleen even de tijd voor nemen. Maak je eigen variant door andere koek voor de bodem te gebruiken of voeg zout toe om er een soort salted caramel van te maken. Wat je er ook van maakt: deze cheesecake doet het altijd goed bij familie en vrienden.
Website: www.byrebeccarachel.nl
Bodem
Smelt 60 gram boter of margarine langzaam in een pannetje. Verkruimel ondertussen alle bastognekoeken in een Keukenmachine of met de hand. Roer de gesmolten boter door de koekkruimels heen en druk het mengsel aan in een met bakpapier beklede bakvorm. Verwarm de oven voor op 140 graden.
Vulling
Klop de monchou samen met de roomkaas los in een kom. Gebruik een keukenmachine of mixer om de eieren toe te voegen. Voeg het tweede ei pas toe als de eerste is opgenomen. Zeef de bloem er doorheen en mix de helft van de dulche de leche door de vulling. Giet de vulling over je bodem heen en bak de cheesecake in zo'n 60 minuten af op 140 graden. Als de cheesecake afgekoeld is smeer of drizzle je de rest van de dulche de leche over de cheesecake heen.