Brood paprika bacon olijven en geitenkaas uit de oven of airfryer
- Internationaal, Lunch/Brunch
- 20-30 min.
- Geplaatst op 30-08-2017
Op zaterdag eten wij altijd brood, ik kan er mijn maal niet zo goed mee doen dus ik wil altijd iets warms. Deze is erg lekker, makkelijk te maken, gezond en kan zowel in de oven als in de airfryer bereid worden. Als lunch kan dit ook maar wij eten dit altijd als avondeten.
Ingrediënten 4 personen
** 8 sneetjes volkorenbrood (naar keuze)** 2 prei stengels (gewassen en in halve ringen gesneden)
** 100 gram gesneden bacon
** 3 kleuren paprika (ingelegd, apart recept)(in blokjes gesneden)
** 1 bakje (100 gram) Kalamata olijven
** 1 rode peper (klein gesneden)
** verse rozemarijn (klein gehakt)(naar smaak)
** 1 klein blikje tomatenpuree
** 100 gram geitenkaas (in stukjes gesneden)
** handvol geraspte kaas
** zwarte peper (uit de molen)
** knoflook-chili-olie
Voedingswaarde per portie
Voedingswaarde | Eenheid |
---|---|
Energie | 422,09 kcal |
Koolhydraten | 41,91 g |
Eiwitten | 23,67 g |
Vetten | 15,22 g |
Benodigdheden
Oven of airfryer.Bereidingswijze
** Verwarm de oven voor op 180 graden.
** Leg de sneetjes brood op bakpapier op een bakplaat en smeer de sneetjes in met knoflook-chili-olie.
** Bak de bacon, prei, paprika's, rode peper en olijven in een beetje knoflook-chili-olie een paar minuten al roerend een minuut of 5 aan. Doe de tomatenpuree en de rozemarijn erbij en roerbak nog een paar minuutjes goed door elkaar.
** Schep het mengsel op de sneetjes brood en verdeel de geitenkaas erover heen. Strooi wat zwarte peper erover en nog wat geraspte kaas.
** Doe het brood 15 minuten in het midden van de voorverwarmde oven.
** In de airfryer:
** De sneetjes brood halveren (anders past het waarschijnlijk niet). De airfryer voorverwarmen, het anti spatdeksel erop en in 6 minuten afbakken. Het moet dan wel in gedeelten want er passen maar 2 hele of 4 halve sneetje in.
** Eet smakelijk!
Laatste reacties
Er zijn nog geen reacties