Samosa

  • Indiaas, Borrelhapje
  • 10-20 min.
  • Samosa

    Samosa

    Samosa

Met Kumar's Dahl kun je heerlijke Indiase samosa's maken. Samosa's kan je serveren als borrelhapje op je feestje of als lekker tussendoortje eten.

Deel dit recept

Ingrediënten 10 recipe.people
2 aardappelen
10 plakjes bladerdeeg (diepvries)
3 el doperwten (diepvries)
1 pakje Kumar's Dahl
15 g verse koriander
½ liter olie om te frituren
Boodschappen bestellen

Bereidingswijze

1. Schil de aardappelen, snijd ze in blokjes en kook ze in water met zout in 15 min beetgaar. Laat het bladerdeeg ontdooien.

2. Verhit de olie en fruit hierin de Dahl. Snijd de koriander fijn. Schep de blokjes aardappel en doperwten door het kruidenmengsel, meng het geheel en breng het op smaak met extra peper, zout en koriander.

3. Halveer de velletjes bladerdeeg schuin. Vouw vanaf een punt een zijkant naar binnen, vouw vervolgens aan de andere kant een punt naar binnen. Plak dit dicht, zodat er een soort puntzakje ontstaat. Vul dit met wat van het aardappelmengsel. Vouw het deeg daarna dicht, zorg dat er een driehoekige vorm ontstaat. Herhaal dit met de rest van het deeg en de vulling.

4. Verhit de olie en frituur de samosa's hierin in 5 min. goudbruin. Laat ze op keukenpapier uitlekken en serveer ze warm of koud.

Log in om een reactie te plaatsen

Bewaren in kookboek

Selecteer hier je kookboek(en) of type hier om nieuwe kookboeken aan te maken

Over de plaatser

Kumars avatar

Kooktip!

Maak je koelkast leeg

Geef op wat je nog in de (koel)kast hebt liggen en zoek daar recepten bij!

Doorsturen

Home Recepten