Maak je eigen mini pizza met je pizzarette!!!
Met de pizzarette kun je je eigen heerlijke mini-pizza maken, gewoon aan tafel!
Hier een leuk recept om zelf deeg te maken en ook ideeen voor ingredienten die je erop kunt doen!
Het is superlekker en heel gezellig om dit met anderen te doen, een aanrader om er een aan te schaffen
Je hebt ze voor 4 en 6 personen
Ingrediënten 4 personen
Deeg:350 gram bloem
1 theelepel zout
170 ml warm water
3 eetlepels olijfolie
1 ei
1 eetlepel suiker
7 gram gedroogde gist
Pizzabeleg
Tomaten saus
Gehakt
Ham/Rauwe ham
Tonijn
Salami
Kipfilet
Kruiden(bijv italiaanse kruiden, cajun kruiden. peper/zout)
Geraspte kaas
Blauwe kaas
Mozzarella
Cheddar
Tomaten
Olijven
Ananas
Paprika
Courgette
Champignons
Uien
Knoflook
Rucola(als de pizza gebakken is)
Bascilicum(als de pizza gebakken is)
Voorbereiding
Doe alle ingredienten voor het deeg in een kom
Kneed het goed zodat alles goed vermengd is(dit hoeft niet superlang)
Doe wat bloem onder in de kom en leg het deeg er op
Doe folie of een theedoek over de kom en zet de kom op een warme plek om te kunnen rijzen(minstens 1 uur laten rijzen)
Je kunt het deeg ruim van te voren maken
Als het gerezen is bedek je je werkplek met bloem en rol het deeg(in meerdere stukken ) uit todat het mooi dun is
Ik heb zelf een klein kommetje wat ongeveer de maat heeft vd spatels en steek het deeg daarmee uit!
Bedenk een schaal/bord met bakpapier en leg de pizzabodems hierop.Leg hier weer een bakpapiertje op en ga zo door todat je klaar bent met degen!
Als je het deeg ruim van te voren maakt dan is het slim om de schaal in de koelkast te zetten zodat het deeg niet verder kan rijzen(anders gaat alles aan elkaar plakken)
Snij alle ingredienten in kleine stukjes/plakjes en doe ze in mooie schaaltjes die je daarna op tafel kunt zetten!
Bereidingswijze
Neem een pizzabodem en leg deze op je spatel en bedek deze met tomatensaus
Daarna kun je er dingen op doen die je lekker vind((vergeet de knodlook en kruiden niet, die maken je pizza een stuk lekkerder!) en leg de spatel in de pizzarette. Dan een paar minuutjes bakken en klaar is je minipizza!
EET SMAKELIJK!!