Franse erwtjes van nigella

  • Bijgerecht
  • 10-20 min.
  • Franse erwtjes van nigella

    Franse erwtjes van nigella

    Franse erwtjes van nigella

Tijdens een kookprogramma op België zag ik dit recept en ik heb het meteen zelf klaargemaakt als uitprobeersel voor bij ons paasdiner.

Deel dit recept

Ingrediënten 2 recipe.people
1 kropje little gems of een halve krop gewone sla 3 stengeluien 250 gram diepvrieserwtjes 1 geperst teentje knoflook 45 gram boter 125 ml kippenbouillon
Boodschappen bestellen

Voorbereiding

Snijd de uitjes in ringetjes, was de sla en snijd er repen van. Maak de bouillon van een half blokje.

Bereidingswijze

Smelt de boter in en bak hierin zacht de stengeluitjes aan. Voeg de knoflook en sla toe, roer tot deze geslonken is. Doe dan de erwtjes erbij en de bouillon. Laat 20 minuten pruttelen tot de bouillon is ingekookt tot een wat stroperige massa.

Bron

Uit het boek Nichella: Feest

Serveertip

Wij aten er puree en kabeljauw bij maar met gegrilde kip en ovengebakken aardappeltjes smaakt het ook prima.

Log in om een reactie te plaatsen

Bewaren in kookboek

Selecteer hier je kookboek(en) of type hier om nieuwe kookboeken aan te maken

Over de plaatser

molenmeisje avatar

Kooktip!

Maak je koelkast leeg

Geef op wat je nog in de (koel)kast hebt liggen en zoek daar recepten bij!

Doorsturen

Home Recepten