2 gesnipperde uien -
2 el olie -
3 teentjes knoflook fijngesnipperd -
300 gr groene koolbladeren in reepjes gesneden -
300 gr aardappels in blokjes gesneden -
1 blik tomatenblokjes -
1 Spaanse peper -
1 liter kippenbouillon (van tablet of uit pot) -
bieslook
Een stevige maaltijdsoep
De ui en de knoflook in de olie in een soeppan zacht laten worden. Voeg de peper, kool en aardappels toe en laat die een paar minuten meebakken. Voeg de bouillon en de tomatenstukjes toe. Alles gedurende 10 minuten zachtjes laten koken.Garneer met de fijngesnipperde bieslook.
ankie43 08-11-2010
Hallo, ga deze soep zeker proberen.Gebruik als vegetarier alleen wel groentebouillon in plaats van kippen. Zal je nog laten weten hoe we het vonden. Groet van Ankie
yvonne_v_v 11-03-2008
Erg makkelijk en zeker lekker! Ik had geen blik tomaten, maar wel een pakje tomatensoep voor 1 liter. Prima variatie. 4 flinke borden maaltijdsoep voor -wat is het- 2 euro??
wideciro 15-09-2003
Hoi Martien,
Ik ben een echte soepliefhebber en dit lijkt me leuk om uit te proberen, ook al is mijn man er niet zo gek op.
Maar als ik er een pannekoek na maak is hij ook happy.
Ik kom trouwens ook uit Limburg, uit Brunssum en ik woon er al mijn hele leven.
Hartelijke groetjes, Desiree.