EK voetbal 2008

Smulweblid luckyjo heeft alle EK informatie met menusuggestie op een rijtje gezet. Hup Holland hup!

Van 7 juni t/m 29 juni 2008 wordt het EK voetbal in Zwitserland en Oostenrijk gespeeld

Van 7 t/m 29 juni speelt het EK 2008 in Zwitserland en Oostenrijk
Ik probeeer een leuk verslag te maken met uitslagen – foto`s en leuke filmpjes
Vind je het leuk om op de hoogte te zijn lees dan onderstaande berichten
Ik vind het ook leuk als je langs bent geweest een reactie te krijgen onder mijn artikel
Veel plezier met ORANJE

Ik heb ook foto`s in het artikel staan
als je op de foto klikt zie je ze in ware grootte
Helaas krijg je in mijn artikel kleine foto`s te zien
Misschien dat Smullie daar nog eens iets aan kan doen

GROEP A

Zwitserland met Coach Jakob Kuhn – Tsjechië met Coach Karel Brückner
Portugal met Coach Luiz Felipe Scolari – Turkije met Coach Fatih Terim

GROEP B

Oostenrijk met Coach Josef Hickersberger – Kroatië met Coach Slaven Bilic
Duitsland met Coach Joachim Löw – Polen met Coach Leo Beenakker

GROEP C

Roemenië met Coach Victor Piturca – Frankrijk met Coach Raymond Domenech
Nederland met Coach Marco van Basten – Italië met Coach Roberto Donadoni

GROEP D

Spanje met Coach Luis Aragonés – Rusland met Coach Guus Hiddink
Griekenland met Coach Otto Rehhagel – Zweden met Coach Lars Lagerbäck

Maandag 2 juni zijn we begonnen met het versieren van ons huis
ALLES moet ORANJE worden . . . dat is Luckyjo of wel Lucy

Met Zoë is Oma al het oranje aan het uitpakken


Het Oranje verblijf in het Zwitserse Lausanne aan het Meer van Genève

De wedstrijden in Zwitserland en Oostenrijk

GROEP A

Zwitserland – Tsjechië – Portugal – Turkije

GROEP B

Oostenrijk – Kroatië – Duitsland – Polen

GROEP C

Roemenië – Frankrijk – Nederland – Italië

GROEP D

Spanje – Rusland – Griekenland – Zweden


Het ORANJE ELFTAL

Het EK 2008 is begonnen
De eerste wedstrijden zijn al gespeeld
Lees de uitslagen hier elke dag

Maandag 9 juni 2008 komt ORANJE voor het eerst aan de bal
ORANJE speelt om 20.45 uur

Dus moeten we zorgen voor een goed gevulde maag rond de klok van 18.00 uur
Het menu voor maandag 9 juni 2008 is



ORANJE pompoensoep
ORANJE zalmfilet- ORANJE worteltjes – ORANJE aardappelpuree
ORANJE flensjes

KLIK OP DE ONDERSTREEPTE TITEL OM HET RECEPT TE LEZEN

ORANJE pompoensoep

We starten met een ORANJE pompoensoep

  • Oranje pompoensoep

    ORANJE zalmfilet

  • Oranje zalm
    ORANJE worteltjes met mosterdsaus

  • Oranje worteltjes met mosterdsaus

    ORANJE aardappelpuree

  • Oranje aardappelpuree

    ORANJE flensjes

  • Oranje flensjes

    Maandag om 20.45 uur begint de wedstrijd ORANJE – Italië

    [youtube]l4cADXvNnSk&eurl=http://www.ek-oranjekoorts.nl/ek_2008_fun.shtml[/youtube]
    Het Wilhelmus – klik links op de startknop en je hoort Maud zingen

    De wedstrijd gaat beginnen en we drinken koffie/thee met
    ORANJE-cake

  • Een lekkere Oranjecake voor bij de koffie/thee

    Voor tijdens de wedstrijd heb ik heerlijke ORANJE borrelhapjes gevonden

    ORANJE minipaprika`s met feta

  • Oranje minipaprika`s met feta

    [youtube]SvM24euY0WI[/youtube]

    [youtube]77EWh51terg&feature[/youtube]

    [youtube]iqtGXKbGHB8&feature[/youtube]

    DE WEDSTRIJDEN en UITSLAGEN

    07-06 – GROEP A – Zwitserland – Tsjechië 0 – 1
    0 – 1 in de 70ste minuut – Sverkos

    07-06 – GROEP A – Portugal – Turkije 2 – 0
    1 – 0 in de 61ste minuut – Pepe
    2 – 0 in de 93ste minuut – Meireles

    08-06 – GROEP B – Oostenrijk – Kroatië 0 – 1
    0 – 1 in de 4de minuut – Modric (penalty)

    08-06 – GROEP B – Duitsland – Polen 2 – 0
    1 – 0 in de 20ste minuut – Podolski
    2 – 0 in de 72ste minuut – Podolski

    09-06 – GROEP C – Roemenië – Frankrijk 0 – 0

    09-06 – GROEP C – ORANJE – Italië 3 – 0
    1 – 0 in de 26ste minuut – van Nistelrooij
    2 – 0 in de 31ste minuut – Sneijder
    3 – 0 in de 79ste minuut – van Bronckhorst

    [youtube]1878265[/youtube]

    [youtube]4nZFGiVeHHY[/youtube]

    [youtube]cm0zTki7VLc&feature[/youtube]

    [youtube]nh2ENyLceJA&feature[/youtube]

    Dit zijn schitterende filmpjes (youtube) gevonden op internet over de wedstrijd ORANJE tegen Italië

    10-06 – GROEP D -Spanje – Rusland 4 – 1
    1 – 0 in de 20ste minuut – Villa
    2 – 0 in de 44ste minuut – Villa
    3 – 0 in de 75ste minuut – Villa
    3 – 1 in de 86ste minuut – Pavljoetsjenko
    4 – 1 in de 91ste minuut – Fabrégas

    10-06 – GROEP D – Griekenland – Zweden 0 – 2
    0 – 1 in de 67ste minuut – Ibrahimovic
    0 – 2 in de 72ste minuut – Hansson

    11-06 – GROEP A – Tsjechië – Portugal 1 – 3
    0 – 1 in de 8ste minuut – Deco
    1 – 1 in de 17de minuut – Sionko
    1 – 2 in de 63ste minuut – Ronaldo
    1 – 3 in de 91ste minuut – Quaresma

    11-06 – GROEP A – Zwitserland – Turkije 1 – 2
    1 – 0 in de 32ste minuut – Yakin
    1 – 1 in de 57ste minuut – Semih
    1 – 2 in de 93ste minuut – Arda

    12-06 – GROEP B – Kroatië – Duitsland 2 – 1
    1 – 0 in de 23ste minuut – Srna
    2 – 0 in de 62ste minuut – Olic
    2 – 1 in de 79ste minuut – Podolski

    12-06 – GROPE B – Oostenrijk – Polen 1 – 1
    0 – 1 in de 30ste minuut – Guerreiro
    1 – 1 in de 93ste minuut – Vastic (penalty)

    13-06 – GROEP C – Italië – Roemenië 1 – 1
    0 – 1 in de 55ste minuut – Mutu
    1 – 1 in de 56ste minuut Panucci

    13-06 – GROEP C – ORANJE – Frankrijk 4 – 1
    1 – 0 in de 9de minuut – Kuyt
    2 – 0 in de 59ste minuut – van Persie
    2 – 1 in de 71ste minuut – Henri
    3 – 1 in de 72ste minuut – Robben
    4 – 1 in de 92ste minuut – Sneijder

    De oranjefans

    [youtube]vYf3kwiMotQ&feature[/youtube]

    [youtube]CcBUXno8X6o&feature[/youtube]

    14-06 – GROEP D – Zweden – Spanje 1 – 2
    0 – 1 in de 15de minuut – Torres
    1 – 1 in de 34ste minuut – Ibrahimovic
    1 – 2 in de 92ste minuut – Villa

    14-06 – GROEP D – Griekenland – Rusland 0 – 1
    0 – 1 in de 33ste minuut – Zyrjanov

    15-06 – GROEP A – Turkije – Tsjechië 3 – 2
    0 – 1 in de 34ste minuut – Koller
    0 – 2 in de 62ste minuut – Plasil
    1 – 2 in de 75ste minuut – Arda
    2 – 2 in de 87ste minuut – Nihat
    3 – 2 in de 89ste minuut – Nihat

    15-06 – GROEP A – Zwitserland – Portugal 2 – 0
    1 – 0 in de 71ste minuut – Yakin
    2 – 0 in de 83ste minuut – Yakin (penalty)

    16-06 – GROEP B – Polen – Kroatië 0 – 1
    0 – 1 in de 52ste minuut – Klasnic

    16-06 – GROEP B – Oostenrijk – Duitsland 0 – 1
    0 – 1 in de 49ste minuut – Ballack

    17-06 – GROEP C – Frankrijk – Italië 0 – 2
    0 – 1 in de 25ste minuut Pirlo (penalty)
    0 – 2 in de 62ste minuut – De Rossi

    17-06 – GROEP C – ORANJE – Roemenië 2 – 0
    1 – 0 in de 54ste minuut – Huntelaar
    2 – 0 in de 87ste minuut van Persie

    De Nederlandse Landmacht steunt ORANJE – gevonden op internet – erg leuk
    [youtube]H3wDHpZB7Oo[/youtube]

    18-06 – GROEP D – Rusland – Zweden 2 – 0
    1 – 0 in de 24ste minuut – Pavljoetsjenko
    2 – 0 in de 50ste minuut – Arsjavin

    18-06 – GROEP D – Griekenland – Spanje 1 – 2
    1 – 0 in de 42ste minuut – Charistea
    1 – 1 in de 61ste minuut – De la Red
    1 – 2 in de 88ste minuut – Guiza

    De stand per poule :

    GROEP A
    Portugal ——————- aantal wedstrijden 3 ———- aantal punten 6 ———- saldo 5 – 3
    Turkije ——————– aantal wedstrijden 3 ———- aantal punten 6 ———- saldo 5 – 5
    Zwitserland ————— aantal wedstrijden 3 ———- aantal punten 3 ———- saldo 3 – 3
    Tsjechië ——————- aantal wedstrijden 3 ———- aantal punten 3 ———- saldo 4 – 6

    GROEP B
    Kroatië ——————— aantal wedstrijden 3 ———- aantal punten 9 ———– saldo 4 – 1
    Duitsland —————— aantal wedstrijden 3 ———- aantal punten 6 ———– saldo 4 – 2
    Oostenrijk —————– aantal wedstrijden 3 ———- aantal punten 1 ———– saldo 1 – 3
    Polen ———————- aantal wedstrijden 3 ———- aantal punten 1 ———– saldo 1 – 4

    GROEP C
    NEDERLAND ————- aantal wedstrijden 3 ———- aantal punten 9 ———– saldo 9 – 1
    Roemenië —————– aantal wedstrijden 3 ———- aantal punten 2 ———– saldo 1 – 3
    Frankrijk ——————- aantal wedstrijden 3 ———- aantal punten 1 ———– saldo 1 – 6
    Italië ———————— aantal wedstrijden 3 ——— aantal punten 4 ———– saldo 3 – 4

    GROEP D
    Spanje ——————— aantal wedstrijden 3 ———- aantal punten 9 ———- saldo 8 – 3
    Zweden ——————- aantal wedstrijden 3 ———- aantal punten 3 ———- saldo 3 – 4
    Rusland —- ————— aantal wedstrijden 3 ———- aantal punten 6 ———- saldo 4 – 4
    Griekenland —————–aantal wedstrijden 3 ———- aantal punten 0 ———- saldo 1 – 5

    KWARTFINALES

    19-06 – Portugal – Duitsland 2 – 3
    0 – 1 in de 22ste minuut – Schweinsteiger
    0 – 2 in de 26ste minuut – Klose
    1 – 2 in de 40ste minuut – Gomes
    1 – 3 in de 61ste minuut – Ballack
    2 – 3 in de 87ste minuut – Helder

    Duitsland is door naar de HALVE FINALE

    20-06 – Koratië – Turkije 1 – 3
    1 – 0 in de 119ste minuut – Klasnic
    1 – 1 in de 122ste minuut – Semih

    Na gelijke stand komen de penalty`s

    0 – 0 – Moldic mist
    0 – 1 – Arda
    1 – 1 – Srna
    1 – 2 – Sehni
    1 – 2 – mist
    1 – 3 – Hamit
    1 – 3 – Petrish mist

    Turkije is door naar de HALVE FINALE

    21-06 – ORANJE – Rusland 1 – 3

    [youtube]zPpuJ-fedks[/youtube]

    Het begon allemaal zo mooi

    0 – 1 in de 56ste minuut – Pavljoetsjenko
    1 – 1 in de 86ste minuut – van Nistelrooij
    1 – 2 in de 112ste minuut – Torbinsky
    1 – 3 in de 116ste minuut Arsjavin

    Het ORANJE LEGIOEN

    Rusland is door naar de HALVE FINALE

    [youtube]wl1yayGeYw0[/youtube]

    [youtube]fcgoALC9T0s&feature[/youtube]

    22-06 – Spanje – Italië 4 – 2

    Na gelijk spel penalty`s 4 – 2
    Helaas was ik bij deze wedstrijd niet thuis (zat in een Italiaans restaurant hoe toepasselijk)
    Heb dus niet de uitslagen van de penalty`s

    Spanje is door naar de HALVE FINALE

    HALVE FINALES

    25-06 – Duitsland – Turkije 3 – 2
    0 – 1 in de 22ste minuut – Ugur
    1 – 1 in de 26ste minuut – Schweinsteiger
    2 – 1 in de 79ste minuut – Klose
    2 – 2 in de 86ste minuut – Semih
    3 – 2 in de 90ste minuut – Lahm

    Duitsland is door naar de FINALE

    26-06- Rusland – Spanje

    FINALE

    29-06 – Duitsland

    HET ORANJE ELFTAL

    Keepers :
    Edwin van der Sar – Maarten Steekelenburg

    Verdedigers :
    Wilfred Bouma – Urby Emanuelson – Johnny Heitinga – Joris Mathijsen – Mario Meclchiot – Andre Ooijer

    Middenvelders :Giovanni van Brockhorst – Clarence Seedorf – Wesley Sneijder – Rafael van der Vaart – Demy de Zeeuw

    Aanvallers :
    Ryan babel – Klaas-Jan Huntelaar – Dirk Kuyt – Ruud van Nistelrooy – Robin van Persie – Jan Vennegoor of Hesselink – Arjen Robben


    Bazel / St. Jakob Park Stadion
    07-06 om 18.00 uur – poule A – Zwitserland – Tsjechië


    Geneve / Stade de Geneve
    07-06 om 20.45 uur – poule A – Portugal – Turkije


    Wenen / Ernst Happel Stadion
    08-06 om 18.00 uur – poule B – Oostenrijk – kroatië


    Klagenfurt / Wörthersee Stadion
    08-06 om 20.45 uur – poule B – Duitsland – Polen


    Zurich / Letzigrund Stadion
    09-06 om 18.00 uur – poule C – Roemenië – Frankrijk


    Bern / Stade de Suisse
    09-06 om 20.45 uur – poule C – Nederland – Italië


    Insbruck / Tivoli Stadion
    10-06 om 18.00 uur – poule D – Spanje – Rusland


    Salzburg / Stadion Salzburg
    10-06 om 20.45 uur – poule D – Griekenland – Zweden


    Geneve / Stade de Geneve
    11-06 om 18.00 uur- poule A – Tsjechië – Portugal


    Bazel / St. Jakob Park Stadion
    11-06 om 20.45 uur – poule A – Zwitserland – Turkije


    Klagenfurt / Wörthersee Stadion
    12-06 om 18.00 uur – poule B – Kroatië – Duitsland


    Wenen / Ernst Happel Stadion
    12-06 om 20.45 uur – poule B – Oostenrijk – Polen


    Zurich / Letzigrund Stadion
    13-06 om 18.00 uur – poule C – Italië – Roemenië


    Bern / Stade de Suisse
    13-06 om 20.45 uur – polue C – Nederland – Frankrijk


    Insbruck / Tivoli Stadion
    14-06 om 18.00 uur – poule D – Zweden – Spanje


    Salzburg / Stadion Salzburg
    14-06 om 20.45 uur – poule D – Griekenland – Rusland


    Bazel / St. Jakob Park Stadion
    15-06 om 20.45 uur – poule A – Zwitserland – Portugal


    Geneve / Stade de Geneve
    15-06 om 20.45 uur – poule A – Turkije – Tsjechië


    Wenen / Ernst Happel Stadion
    16-06 om 20.45 uur – poule B – Oostenrijk – Duitsland


    Klagenfurt / Wörthersee Stadion
    16-06om 20.45 uur – poule B – Polen – Kroatië


    Bern / Stade de Suisse
    17-06 om 20.45 uur – poule C – Nederland – Roemenië


    Zurich / Letzigrund Stadion
    17-06 om 20.45 uur – poule C – Frankrijk – Italië


    Salzburg / Stadion Salzburg
    18-06 om 20.45 uur – poule D – Griekeland – Spanje


    Insbruck / Tivoli Stadion
    18-06 om 20.45 uur – poule D – Rusland – Zweden


    Bazel / St. Jakob Park Stadion
    19-06 om 20.45 uur – kwartfinale A – B


    Wenen / Ernst Happel Stadion
    20-06 om 20.45 uur – kwartfinale B – A


    Bazel / St. Jakob Park Stadion
    21-06 om 20.45 uur – kwartfinale C – D


    Wenen / Ernst Happel Stadion
    22-06 om 20.45 uur – kwartfinale D – C


    Bazel / St. Jakob Park Stadion
    25-06 om 20.45 uur – halve finale


    Wenen / Ernst Happel Stadion
    26-06 om 20.45 uur – halve finale


    Wenen / Ernst Happel Stadion
    29-06 om 20.45 uur – finale WINNAAR
    [youtube]ZNTQZCm07LI&eurl=http://www.ek-oranjekoorts.nl/ek_2008_fun.shtml[/youtube]
    [youtube]9PGe_ZAxTWs&eurl=http://www.ek-oranjekoorts.nl/ek_2008_fun.shtml[/youtube]
    [youtube]UCKX_ympkBw[/youtube]

  • 2 Reacties

    1. AnietjesSmulsite

      22 juni 2008 at 22:04

      Wat heb je dit artikel mooi in elkaar gezet…en zeker als vrouw zijnde…fantastisch hoor…kijk er zullen best wel wat meer vrouwen iets van af weten…maar degene die ik ken die kennen alleen de gezelligheid er omheen…in de kroeg en zo!
      FANTASTISCH MEISSIE>>>SUPER GEDAAN!!

      Groetjes en liefssss Anietje

    2. schitterend!Je hebt er je werk aan gedaan,al doen ij belgen niet mee en al ken ik niet zoveel van voetbal,ik wens de nederlandse ploeg het beste en jou veel supportersplezier achter je tv,ik volg de uitslagen hier wel bij jou,mijn nederlandse reporter.
      Groetjes

    Geef een reactie