Auteur: luckyjo (pagina 1 van 16)

Chinees Nieuwjaar

CHINEES NIEUWJAAR


2009 is voor de Cinezen het jaar van de Os

Zo zijn er twaalf dierentekens
Na twaalf jaar begint het weer bij het eerste dier

De volgorde is :
1 Rat – 2 Os – 3 Tijger – 4 Konijn – 5 Draak – 6 – Slang
7 Paard – 8 Schaap – 9 Aap – 10 Haan – 11 Hond – 12 Varken

De kenmerken van het karakter van de os zijn nederig en bedaard
Het zijn bonafide leiders en zij worden beschouwd als vastbesloten en erg betrouwbaar
Zij hebben het in zich om anderen vertrouwen te geven
te motiveren en te inspireren
Degenen die onder het teken van de os geboren zijn
zijn uiterst nauwgezette, systematische werkers en hebben oog voor details
Zij kunnen vastberaden en geroutineerd te werk gaan om iets te bereiken
Ze houden vol tot het succes oplevert
In hun persoonlijkheid overheerst de eenvoud en openhartigheid
De os kan ook slecht gehumeurd zijn en is wijs om uit de buurt van zijn hoorns te blijven
Hij kan ook overdreven trots zijn en weigeren om hulp in te roepen
De os gaat af op zijn eigen intuities en kan de zwakkeren moeilijk tolereren
De os is vaak knorrig, dweepziek en weigert om te vergeven iets te vergeten


Draak 1988 2000
Slang 1989 2001
Paard 1990 2002
Ram 1991 2003
Aap 1992 2004
Haan 1993 2005
Hond 1994 2006
Varken 1995 2007
Rat 1996 2008
Os 1997 2009
Tijger 1998 2010
Konijn 1999 2011

Chinees Nieuwjaar is het belangrijkste Chinese feest
Vroeger duurde het feest wel 15 dagen
Het Chinees Nieuwjaar wordt ook wel lentefeest genoemd
Tegenwoordig is het teruggebracht naar een feestweek
Nieuwjaarsdag valt jaarlijks op een andere datum
maar het Nieuwjaar is altijd tussen 21 januari en 20 februari

Oorspronkelijk was het Chinees Nieuwjaar het symbool voor het begin van het landbouwseizoen
Tegenwoordig is het een nieuw begin
Maar voor dat aan het nieuwe jaar kan worden begonnen
wordt het oude afgesloten
Men koopt nieuwe kleding en gaat naar de kapper
men betaald schulden af
en het huis wordt schoon gemaakt
Mensen kopen de bloemen en planten voor hun eigen woning
als teken van geluk en voorspoed
Langs de voordeur hangen Chinezen lange rode stroken papier
met daarop wensen voor het komende jaar geschreven
En soms hangen ze er ook afbeeldingen van "Deurgoden" bij
Zij beschermen het huis tegen kwade geesten

Rond het Chinees Nieuwjaar zijn er veel gewoonten en gebruiken
Tijdens het Nieuwjaarsfeest zijn messen en scharen weggestopt
opdat ze de continuïteit van de voorspoed van het nieuwe jaar niet in stukken kunnen snijden
Zo mag er tijdens het feest van het nieuwe jaar ook niets gebroken worden
Speciaal met spiegels moet voorzichtig worden omgegaan
Ook is de woordkeuze zeer belangrijk
want woorden die betrekking hebben op tegenspoed en ongeluk
moeten beslist worden vermeden
En niet te vergeten het vuurwerk
symbool van welvaart en geluk en bescherming tegen het kwaad

Bij alle Chinese feesten speelt eten een belangrijke rol
Typisch nieuwjaars lekkernij is de niangao .… Lees meer »

Lucy`s heerlijke High Tea

Smulweblid Luckyjo (Lucy) start 2009 met een uitgebreide High Tea voor de familie. Hier vind je al haar zalige recepten mét foto`s. Zowel zoete als hartige gerechten.

HIGH TEA

Op zondag 4 januari 2009 wil ik voor onze familie
met een kleine 30 personen een High Tea organiseren
Het wordt een "zoete" en "hartige" High Tea

De gasten worden verwacht tussen 15.00 en 16.00 uur
Met een welkomstdrankje in de hand beginnen we met de "zoete" High Tea

Tussen 16.00 en 16.30 uur gaan we proosten op het Nieuwe Jaar
en zal de "hartige" High Tea op tafel komen

Na het proosten willen we starten met een Gazpacho
Daarvoor ben ik nog op zoek naar een lekker en simpel recept

Van internet heb ik foto`s gehaald voor onze High Tea
Als ik onze recepten heb gemaakt komen daar de foto`s voor in de plaats te staan

* * *

ZONDAG 4 JANUARI 2009

Vandaag is het zover .… Lees meer »

EK voetbal 2008

Smulweblid luckyjo heeft alle EK informatie met menusuggestie op een rijtje gezet. Hup Holland hup!

Van 7 juni t/m 29 juni 2008 wordt het EK voetbal in Zwitserland en Oostenrijk gespeeld

Van 7 t/m 29 juni speelt het EK 2008 in Zwitserland en Oostenrijk
Ik probeeer een leuk verslag te maken met uitslagen – foto`s en leuke filmpjes
Vind je het leuk om op de hoogte te zijn lees dan onderstaande berichten
Ik vind het ook leuk als je langs bent geweest een reactie te krijgen onder mijn artikel
Veel plezier met ORANJE

Ik heb ook foto`s in het artikel staan
als je op de foto klikt zie je ze in ware grootte
Helaas krijg je in mijn artikel kleine foto`s te zien
Misschien dat Smullie daar nog eens iets aan kan doen

GROEP A

Zwitserland met Coach Jakob Kuhn – Tsjechië met Coach Karel Brückner
Portugal met Coach Luiz Felipe Scolari – Turkije met Coach Fatih Terim

GROEP B

Oostenrijk met Coach Josef Hickersberger – Kroatië met Coach Slaven Bilic
Duitsland met Coach Joachim Löw – Polen met Coach Leo Beenakker

GROEP C

Roemenië met Coach Victor Piturca – Frankrijk met Coach Raymond Domenech
Nederland met Coach Marco van Basten – Italië met Coach Roberto Donadoni

GROEP D

Spanje met Coach Luis Aragonés – Rusland met Coach Guus Hiddink
Griekenland met Coach Otto Rehhagel – Zweden met Coach Lars Lagerbäck

Maandag 2 juni zijn we begonnen met het versieren van ons huis
ALLES moet ORANJE worden .… Lees meer »

Onze Zoë Faye


Onze kleine Zoë Faye

geboren 4 februari 2007

http://webpaspoort.wereld.nl/wc_filewrapper?filetype=jpg&img=20070206024046.jpg)


Onze kleine Zoë Faye
Na 41 weken en 2 dagen kwam ze ter wereld
Natuurlijk schreef deze oma een gedicht
om haar eerste kleinkind te verwelkomen
Welkom lieve kleine Zoë Faye

Welkom lief klein wonder
voor mij al zo heel bijzonder
Jouw bolletje zo rond en fijn
een neusje oh zo klein
Zwarte haartjes op jouw bolletje
kwam je zondag uit jouw holletje
Tien vingertjes en tien teentjes
aan die kleine armpjes en beentjes
Mooie namen zijn je gegeven
vertrouwen in het leven
Om 4.53 gaf jij jouw eerste kreet
toen je in deze wereld gleed
Daar was je dan zo heel gezond
met 50 cm en ruim 7 pond
Lief klein wonder
voor mij al zo heel bijzonder
Want vanaf dag een zal ik jouw oma zijn
dat vind ik toch wel heel erg fijn
Wees welkom lieve Zoë Faye in ons gezin
weet dat ik je al heel veel bemin
Liefs Oma
Dag 1
zondag 4 februari
Zoals bekend is Zoë Faye geboren
op zondag 4 februari 2007 om 4.53 uur
Ze woog bij de geboort 3.680 gram en 50 cm


Oma maakt om half 1 de eerste fotootjes
De kleine maakt het goed maar heeft door
de bevalling een lichte hersenschudding
Ze is dus wat misselijk en heeft hoofdpijn
Dag 2
maandag 5 februari

Opa en Oma staan Zoë te bewonderen


Zoë ligt in de couveuse
Daarna zijn we met zijn allen naar de
kraamafdeling gegaan en hebben we
een kleine zelf gemaakte box met bloemen gegeven

Dag 3
dinsdag 6 februari
Vandaag is oma alleen om 16 uur gegaan
opa had andere verplichtingen
Ik heb vandaag geen fotootjes genomen
omdat de kleine zo misselijk was
net met weg gaan spuugde ze alles onder
Hopelijk verdraagt ze morgen de voeding beter
Wat is ze een plaatje toch ………
Natascha mag morgen 7 februari naar huis
de kleine Zoë moet nog even blijven
Dag 4
woensdag 7 februari
Vandaag mag Natascha naar huis
maar eerst geeft ze de voeding van 12 uur
En de kleine Zoë drinkt zelfs 20 cc
Vandaag zijn oma en opa thuis gebleven
Natascha is erg moe van alle indrukken
Dus we doen het even rustig aan
Dag 5
donderdag 8 februari
Om 9 uur waren Natascha en Marc bij
de kleine Zoë voor de voeding en badje


Daarna is Zoë in een echt ziekenhuisbedje gelegd
En zo schattig met haar naam op het lakentje
Dag 6
vrijdag 9 februari
Vandaag zijn Natascha en Marc weer om 9 uur
naar Zoë gegaan voor de voeding
Dan hoorden ze dat de kleine mee naar huis mocht
Tegen 12 uur zijn ze met zijn drietjes
thuis gekomen, net op tijd voor de volgende voeding
De kleine Zoë ligt nu in haar eigen wiegje
Natascha en Marc rusten en oma
zal later bij ze op bezoek gaan
En natuurlijk nieuwe fotootjes maken

De tuin was al versierd dat deden we zondag
maar nu mogen jullie de ooievaar
waslijn met kleertjes en vlaggetjes zien
Want moeder en kind zijn thuis
Dag 7
zaterdag 10 februari
Vanmiddag mochten oma en opa op bezoek komen
Twee grote dozen in de auto met de box

En ja hoor als eerste mocht oma haar kleinkind
Zoë Faye vasthouden
Tranen sprongen in mijn ogen wat emotioneel
Zo een klein wonder is dan toch heel bijzonder

Dan was opa aan de beurt
muiststil zat ahij met de kleine

De box met boxkleed ons cadeau

Oom Doménique met de kleine Zoë op schoot

Oom Kees ook even met de kleine

Dan de mama Zoë verschonen en
zag oma de kans voor een mooie foto
Dag 8
zondag 11 februari
Niet voor te stellen dat ik vorige week zondag
oma ben geworden van dit kleine wonder
Vandaag geen foto’s want de andere opa en oma
zijn bij Zoë op bezoek

Wie heeft zich daar in de wieg verstopt ?

Lees meer »

De kraammand is geboren

http://i2.tinypic.com/2u7673k_th.jpg)


Zoals jullie wellicht weten verwacht Natascha
eind januari haar eerste baby
Dus is Oma-in-spe druk met het maken van
een kraammand
De kraammand is geboren

Zaterdag 2 december 2006 ben ik naar Xenos gegaan
Ik wilde daar een mand kopen
om een kraammand te gaan maken
In de winkel had ik twee maten op een kast
gezet en stond er naar te kijken
Zie ik een vrouw naar mij
en die manden kijken
Zo van leuk die manden
Ik was aan het twijfelen en vroeg opeens aan die vrouw
* ik ga een kraammand voor mijn dochter maken
maar kan niet beslissen welke mand
*Zegt ze * gaat het om het geld of de grootte ?

Lees meer »

ORANJE we gaan ervoor

ORANJE we gaan ervoor

De wedstrijden van het WK



ORANJE we gaan ervoor
Vanavond is het WK Duitsland begonnen
Hier de uitslagen en fotoos

http://webpaspoort.wereld.nl/wc_filewrapper?filetype=jpg&img=20050619015637.jpg)

http://webpaspoort.wereld.nl/wc_filewrapper?filetype=jpg&img=20050619015637.jpg)\"

Vanavond 9 juni 2006 was de opening
erg spectalucair
Daarna de openings-wedstrijd van Duitsland
09 juni 2006 – Duitsland – Costa Rica
Uitslag 4 – 2
1-0 Philipp Lahm (6)
1-1 Paulo Wanchope (12)
2-1 Miroslav Klose (17)
3-1 Miroslav Klose (61)
3-2 Paulo Wanchope (73)
4-2 Torsten Frings (88)


09 juni 2006 – Polen – Ecuador
Uitslag 0 – 2
0-1 Tenorio (24)
0-2 Delgado (80)

10 juni – Engeland – Paraguay
Uitslag 1 – 0
1 – 0 Gamarra (4 eigen doel)


10 juni – Trinidad – Zweden
Uitslag 0 – 0

10 juni 2006 – Argentinie – Ivoorkust
Uitslag 2 – 1
1 – 0 Crespo (23)
2 – 0 Saviola (38)
2 – 1 Drogba (82)


11 juni 2006 Servie – Nederland
Uitslag 0 – 1
0 – 1 Robben (14)






11 juni 2006 – Mexico – Iran
Uitslag 3 – 1
1 – 0 Brava (28)
1 – 1 Golmohammadi (36)
2 – 1 Brava (76)
3 – 1 Zinha (79)

11 juni 2006 – Angola – Portugal
Uitslag 0 – 1
0 – 1 Pauletta (4)

12 juni 2006 – Australie – Japan
Uitslag 3 – 1
0 – 1 Nakamura (28)
1 – 1 Cahill (84)
2 – 1 Cahill (89)
3 – 1 Aloisi (92)

12 juni 2006 – Amerika – Tsjechie
Uitslag 0 – 3
0 – 1 Koller (5)
0 – 2 Rocisky(36)
0 – 3 Rocisky (54)

12 juni 2006 – Italie – Ghana
Uitslag 2 – 0
1 – 0 Pirolo (40)
2 – 0 Laquinta (83)

13 juni 2006 – Zuid Korea – Togo
Uitslag 2 – 1
0 – 1 Coubadja (31)
1 – 1 CS Lee (54)
2 – 1 JH Ahn (72)

13 juni 2006 – Frankrijk – Zwitserland
Uitslag 0 – 0

13 juni 2006 – Brazielie – Kroatie
Uitslag 1 – 0
1 – 0 Kaka (44)

14 juni 2006 – Spanje – Oekraine
Uitslag 4 – 0
1 – 0 Alonso (13)
2 – 0 Villa (17)
3 – 0 Villa (48 penalty)
4 – 0 Torres (81)

14 juni 2006 – Tunesie – Saoedi Arabie
Uitslag 2 – 2
1 – 0 Jaziri (23)
1 – 1 Al Kahtani (57)
1 – 2 Al Jaber (84)
2 – 2 Jaidi (92)

14 juni 2006 – Duitsland – Polen
Uitslag 1 – 0
1 – 0 Neuville (91)

15 juni 2006 – Ecuador – Costa Rica
Uitslag 3 – 0
1 – 0 C.
Lees meer »

Het WK start over .. dagen

Het WK start over .. dagen

Aftellen naar het WK voetbal

http://tinypic.com/n4tjpj_th.jpg)
http://tinypic.com/smblhl_th.jpg)"

Aftellen naar het WK
leuk iets van Super de Boer

We gaan aftellen naar het WK in Duitsland
9 juni 2006 is de eerste wedstrijd om 18.00 uur
De teller geeft aan :
dagen – uren – minuten – seconden

http://tinypic.com/n4tjpj_th.jpg)
http://tinypic.com/smblhl_th.jpg)"

De wedstrijden
Groep A
09 – 06 – 18.00 uur Duitsland Costa Rica – Munchen
09 – 06 – 21.00 uur Polen Ecuador – Gelsenkirchen
14 – 06 – 21.00 uur Duitsland Polen – Dortmund
15 – 06 – 15.00 uur Ecuador Costa Rica – Hamburg
20 – 06 – 16.00 uur Ecuador Duitsland – Berlijn
20 – 06 – 16.00 uur Costa Rica Polen – Hannover
Groep B
10 – 06 – 15.00 uur Engeland Paraguay – Frankfurt
10 – 06 – 18.00 uur Trinidad Zweden – Dortmund
15 – 06 – 18.00 uur Engeland Trinidad – Neurenberg
15 – 06 – 21.00 uur Zweden Paraguay – Berlijn
20 – 06 – 21.00 uur Zweden Engeland – Keulen
20 – 06 – 21.00 uur Paraguay Trinidad – Kaiserslautern
Groep C
10 – 06 – 21.00 uur Argentinie Ivoorkust – Hamburg
11 – 06 – 15.00 uur Servie Nederland – Leipzig
16 – 06 – 15.00 uur Argentinie Servie – Gelsenkirchen
16 – 06 – 18.00 uur Nederland Ivoorkust – Stuttgart
21 – 06 – 21.00 uur Nederland Argentinie – Frankfurt
21 – 06 – 21.00 uur Ivoorkust Servie – Munchen
Groep D
11 – 06 – 18.00 uur Mexico Iran – Neurenberg
11 – 06 – 21.00 uur Angola Portugal – Keulen
16 – 06 – 21.00 uur Mexico Angola – Hannover
17 – 06 – 15.00 uur Portugal Iran – Frankfurt
21 – 06 – 16.00 uur Portugal Mexico – Gelsenkirchen
21 – 06 – 16.00 uur Iran Angola – Leipzig
Groep E
12 – 06 – 18.00 uur Amerika Tsjechie – Gelsenkirchen
12 – 06 – 21.00 uur Italie Ghana – Hannover
17 – 06 – 18.00 uur Tsjechie Ghana – Keulen
17 – 06 – 21.00 uur Italie Amerika – Kaiserslautern
22 – 06 – 16.00 uur Tsjechie Italie – Hamburg
22 – 06 – 16.00 uur Ghana Amerika – Neurenberg
Groep F
12 – 06 – 15.00 uur Australie Japan – Kaiserslautern
13 – 06 – 21.00 uur Brazilie Kroatie – Berlijn
18 – 06 – 15.00 uur Japan Kroatie – Neurenberg
18 – 06 – 18.00 uur Brazilie Australie – Munchen
22 – 06 – 21.00 uur Japan Brazilie – Dortmund
22 – 06 – 21.00 uur Kroatie Australie – Stuttgart
Groep G
13 – 06 – 15.00 uur Zuid Korea Togo – Frankfurt
13 – 06 – 18.00 uur Frankrijk Zwitserland – Stuttgart
18 – 06 – 21.00 uur Frankrijk Zuid Korea – Leipzig
19 – 06 – 15.00 uur Togo Zwitserland – Dortmund
23 – 06 – 21.00 uur Togo Frankrijk – Keulen
23 – 06 – 21.00 uur Zwitserland Zuid Korea – Hannover
Groep H
14 – 06 – 15.00 uur Spanje Oekraine – Leipzig
14 – 06 – 18.00 uur Tunesie Saoedie Arabie – Munchen
19 – 06 – 18.00 uur Saoedie Arabie Oekraine – Hamburg
19 – 06 – 21.00 uur Spanje Tunesie – Stuttgart
23 – 06 – 16.00 uur Saoedie Arabie Spanje – Kaiserslautern
23 – 06 – 16.00 uur Oekraine Tunesie – Berlijn

http://tinypic.com/n4tjpj_th.jpg)
http://tinypic.com/smblhl_th.jpg)"

Tweede ronde
24 – 06 – 17.00 uur Winnaar groep A – Nummer 2 groep B – Munchen
24 – 06 – 21.00 uur Winnaar groep C – Nummer 2 groep D – Leipzig
25 – 06 – 17.00 uur Winnaar groep B – Nummer 2 groep A – Stuttgart
25 – 06 – 21.00 uur Winnaar groep D – Nummer 2 groep C – Neurenberg
26 – 06 – 17.00 uur Winnaar groep E – Nummer 2 groep F – Kaiserslautern
26 – 06 – 21.00 uur Winnaar groep G – Nummer 2 groep H – Keulen
27 – 06 – 17.00 uur Winnaar groep F – Nummer 2 groep E – Dortmund
27 – 06 – 21.00 uur Winnaar groep H – Nummer 2 groep G – Hannover
Kwart Finale
30 – 06 – 17.00 uur – Berlijn
Winnaar 1e wedstrijd 2e ronde – Winnaar 2e wedstrijd 2e ronde
30 – 06 – 21.00 uur – Hamburg
Winnaar 5e wedstrijd 2e ronde – Winnaar 6e wedstrijd 2e ronde
01 – 07 – 17.00 uur – Gelsenkirchen
Winnaar 3e wedstrijd 2e ronde – Winnaar 4e wedstrijd 2e ronde
01 – 07 – 21.00 uur – Frankfurt
Winnaar 7e wedstrijd 2e ronde – Winnaar 8e wedstrijd 2e ronde
Halve Finale
04 – 07 – 21.00 uur – Dortmund
Winnaar 1e Kwart Finale – Winnaar 2e Kwart Finale
05 – 07 – 21.00 uur – Munchen
Winnaar 3e Kwart Finale – Winnaar 4e Kwart Finale
Finale
09 – 07 – 21.00 uur – Berlijn
Winnaar 1e Halve Finale – Winnaar 2e Halve Finale

http://tinypic.com/n4tjpj_th.jpg)
http://tinypic.com/smblhl_th.jpg)\"

De spelers van ORANJE

Ryan Babel

Khalid Boulahrouz

Wilfred Bouma

Romeo Castelen

Philip Cocu

John Collins

Tim de Cler

Bob de Jong

Johnny Heijtinga

Jan Kromkamp

Dirk Kuijt

Denny Landzaat

Theo Lucius

Hedwiges Maduro

Roy Makaaij

Mario Melchiot

Andre Ooijer

Barry Opdam

Arjen Robben

Wesley Sneijder

Henk Timmer

Mark van Bommel

Dave van den Bergh

Edwin van der Sar

Rafael van der Vaart

Barry van Galen

Pierre van Hooijdonk

Ruud van Nistelrooij

Nigel van Persie

Jan Vennegoor

Ugur Yildirim

http://tinypic.com/n4tjpj_th.jpg)
http://tinypic.com/smblhl_th.jpg)\"

De laatste oefenwedstrijden voor het WK
27 mei – Nederland – Kameroen – 20.30 uur
1 juni – Nederland – Mexico – 20.00 uur
4 juni – Nederland – Australie – 15.00 uur
9 juni start het WK
De eerste wedstrijd van Nederland is
op 11 juni om 15.00 uur
Lees meer »

Uit welke boom . . . ?

Uit welke boom

ben jij gevallen ???

http://webpaspoort.wereld.nl/wc_filewrapper?filetype=jpg&img=20070211045653.jpg)

Uit welke boom ben jij gevallen ? ? ?
Zoek je geboortedatum op en de daarbij behorende boom.
En scroll dan naar beneden.
Dit is zelfs enigszins nauwkeurig…
Het is tevens in lijn met de Keltische astrologie…
Ben je geboren tussen of op :
01 Januari tot 11 Januari – Dennenboom
12 Januari tot 24 Januari – Olm
25 Januari tot 03 Februari – Cipres
04 Februari tot 08 Februari – Populier
09 Februari tot 18 Februari – Cederboom
19 Februari tot 28 Februari – Pijnboom
01 Maart tot 10 Maart – Treurwilg
11 Maart tot 20 Maart – Lindeboom
21 Maart – Eikenboom
22 Maart tot 31 Maart – Hazelaar
01 April tot 10 April – Lijsterbes
11 April tot 20 April – Esdoorn
21 April tot 30 April – (Wal)notenboom
01 Mei tot 14 Mei – Populier
15 Mei tot 24 Mei – Kastanjeboom
25 Mei tot 03 Juni – Es
04 Juni tot 13 Juni – Haagbeuk
14 Juni tot 23 Juni – Vijgenboom
24 Juni – Berk
25 Juni tot 04 Juli – Appelboom
05 Juli tot 14 Juli – Dennenboom
15 Juli tot 25 Juli – Olm
26 Juli tot 04 Augustus – Cipres
05 Augustus tot 13 Augustus – Populier
14 Augustus tot 23 Augustus – Ceder
24 Augustus tot 02 September – Pijnboom
03 September tot 12 September – Treurwilg
13 September tot 22 September – Lindeboom
23 September – Olijfboom
24 September tot 03 Oktober – Hazelaar
04 Oktober tot 13 Oktober – Lijsterbes
14 Oktober tot 23 Oktober – Esdoorn
24 Oktober tot 11 November – (Wal)notenboom
12 November tot 21 November – Kastanjeboom
22 November tot 01 December – Es
02 December tot 11 December – Haagbeuk
12 December tot 21 December – Vijgenboom
22 December – Beukenboom
23 December tot 31 December – Appelboom
Omschrijving van de bomen :
APPELBOOM – De Liefde

Tengere bouw, veel charme, aantrekkingskracht, aangename aura,
flirterig, avontuurlijk, gevoelig, altijd verliefd, wil liefhebben en
liefgehad worden, trouw en een tedere partner, erg gul,
wetenschappelijke talenten, leeft voor vandaag,
een zorgeloze filosoof met fantasie
ES – De Ambitie

Buitengewoon aantrekkelijk, levendig, impulsief, veeleisend,
houd niet van kritiek, ambitieus, intelligent, getalenteerd,
houd ervan om het lot te tarten, kan egoistisch zijn, erg betrouwbaar, trouw en liefhebber van voorzichtigheid, het brein regeert soms over het hart, maar hij/zij neemt het partnerschap erg serieus
BEUKEBOOM – De Creativiteit

Heeft goede smaak, is bezorgd over zijn/haar uiterlijk,
materialistisch, goede organisatie van leven en carriere,
economisch, goede leider, neemt geen onnodige risico\\\\\\\’s, redelijk, uitstekende levenspartner, dol op fit blijven (dansen, sporten, etc.)
BERK – De Inspiratie

Levendig, aantrekkelijk, elegant, vriendelijk, bescheiden,
houdt niet van extremen, verafschuwt vulgariteit, houdt van
leven in de natuur en stilte, niet erg gepassioneerd, fantasievol, beetje ambitieus, creeert een serene en tevreden atmosfeer.

Lees meer »

R&oumlmertopf



R&oumlmertopf – Lekkere recepten uit de R&oumlmertopf

http://webpaspoort.wereld.nl/wc_filewrapper?filetype=jpg&img=20070211050322.jpg)


Alles over de Römertopf en lekkere recepten
uit het boekje
Braden en stoven in de Römertopf
Eduard Bay, Ransbach
Als een Römertopf wordt gebruikt moet je hem
voor iedere keer 10 minuten onder water zetten
Voor de eerste keer moet je hem
1/2 uur onder water zetten
Daarna moet je hem flink afborstelen
zo lang tot al het stof verwijderd is
Het schoonmaken van de Römertopf
is heel eenvoudig
Met een afwasborstel en warm water
met enkele druppels afwasmiddel
De binnenkant van de schotel verkleurt al
na de eerste keer van gebruiken, maar
dat doet er verder niets toe
R E C E P T E N
R U N D V L E E S

Goulash

Ingredienten :

  • 600 gram runderpoulet
  • 400 gram uien
  • 1 rode paprika
  • 50 gram dobbelsteentjes gerookt spek
  • zout
  • paprikapoeder
  • iets geraspte citroenschil
  • 1/4 liter runderbouillon van 1 tablet
  • 2 eetlepels bloem
    Bereiding :
    Laat de Römertopf 10 minuten onder water staan.
  • Lees meer »

    Olympische Spelen 2006 Turijn

    Olympische Spelen 2006 Turijn

    Volg met mij de Hollanders

    http://tinypic.com/n4tjpj_th.jpg)


    Marianne Timmers op weg naar GOUD

    Wat een rit Marianne op de 1000 meter




    Met kroonprins Willem Alexander
    * * * * *

    Erben Wennemars BRONS op de 1000 meter
    * * * * *

    Heren achtervolging BRONS
    * * * * *
    Het eerste GOUD
    Ireen Wust op de 3000 meter

    met theemuts op het erepodium

    GOUD voor Ireen

    de blijdschap

    Goud – Zilver – Brons
    Wust – Groenewold – Klassen

    Kemkers omhelst Ireen Wust

    Ireen dolblij met GOUD- Renate sip met zilver

    Ireen met gouden beertje

    Ireen tijdens haar 3000 meter

    GOUD Ireen en zilver Renate

    De Hollandse groep is in Turijn aangekomen
    Schaatsen

    De MANNEN
    Jan Bos

    Sport : Langebaanschaatsen
    Onderdelen :
    500 meter
    1.000 meter
    1.500 meter
    Woonplaats : Harderwijk
    Olympisch verleden :
    1998 (1.000 meter zilver)
    2002 (1.000 meter zilver)
    In actie : Vanaf 13 februari
    Stefan Groothuis

    Sport : Langebaan schaatsen
    Onderdelen :
    1.000 meter
    Woonplaats : Empe
    Olympisch verleden : Geen
    In actie : Vanaf 18 februari
    Bob de Jong

    Sport : Langebaanschaatsen
    Onderdelen :
    5.000 meter
    10.000 meter
    Woonplaats : Leimuiden
    Olympisch verleden :
    1998 (10.000 meter zilver)
    2002
    In actie : Vanaf 11 februari
    Sven Kramer

    Sport : Langebaanschaatsen
    Onderdelen :
    1.500 meter
    5.000 meter
    10.000 meter
    Woonplaats : Oudeschoot
    Olympisch verleden : Geen
    In actie : Vanaf 11 februari
    Simon Kuipers

    Sport : Langebaanschaatsen
    Onderdeel :
    1.500 meter
    Woonplaats : Haarlem
    Olympisch verleden : Geen
    In actie : Vanaf 21 februari
    Beorn Nijenhuis

    Sport : Langebaanschaatsen
    Onderdelen :
    500 meter
    1.000 meter
    Woonplaats : Heerenveen
    Olympisch verleden : Geen
    In actie : Vanaf 13 februari
    Rintje Ritsma

    Sport : Langebaanschaatsen
    Onderdelen :
    ploegenachtervolging (reserve)
    Woonplaats : Lemmer
    Olympisch verleden :
    1992
    1994 (1.500 zilver, 5.000 brons)
    1998 (5.000 zilver, 1.500 en 10.000 brons)
    2002
    In actie : Vanaf 15 februari
    Mark Tuitert

    Sport : Langebaanschaatsen
    Onderdeel :
    ploegenachtervolging (reserve)
    Woonplaats : Holten
    Olympisch verleden : Geen
    In actie : Vanaf 15 februari
    Carl Verheijen

    Sport : Langebaanschaatsen
    Onderdelen :
    5.000 meter
    10.000 meter
    ploegenachtervolging
    Woonplaats : Leusden
    Olympisch verleden :
    2002
    In actie : Vanaf 11 februari
    Erben Wennemars

    Sport : Langebaanschaatsen
    Onderdelen :
    500 meter
    1.000 meter
    1.500 meter
    Woonplaats : Zwolle
    Olympisch verleden :
    1998
    2002
    In actie : Vanaf 13 februari
    De VROUWEN
    Paulien van Deutekom

    Sport : Langebaanschaatsen
    Onderdelen :
    1.500 meter
    Woonplaats : Utrecht
    Olympisch verleden : geen
    In actie : Vanaf 22 februari
    Annette Gerritsen

    Sport : Langebaanschaatsen
    Onderdelen :
    500 meter
    1.000 meter
    Woonplaats : IIpendam
    Olympisch verleden : Geen
    In actie : Vanaf 14 februari
    Renate Groenewold

    Sport : Langebaanschaatsen
    Onderdelen :
    1.500 meter
    3.000 meter
    5.000 meter
    Woonplaats : Rolde
    Olympisch verleden :
    2002 (3.000 meter zilver)
    In actie : Vanaf 12 februari
    Carien Kleibeuker

    Sport : Langebaanschaatsen
    Onderdeel :
    5.000 meter
    Woonplaats : Eindhoven
    Olympisch verleden : Geen
    In actie : Vanaf 25 februari
    Moniek Kleinsman

    Sport : Langebaanschaatsen
    Onderdelen :
    3.000 meter
    Woonplaats : Wolvega
    Olympisch verleden : Geen
    In actie : Vanaf 12 februari
    Barbara de Loor

    Sport : Langebaanschaatsen
    Onderdeel :
    1.000 meter
    Woonplaats : Heerenveen
    Olympisch verleden :
    1998
    In actie : Vanaf 19 februari
    Gretha Smit

    Sport : Langebaanschaatsen
    Onderdeel :
    5.000 meter
    Woonplaatsm : Warmenhuizen
    Olympisch verleden :
    2002 (5.000 meter zilver)
    In actie : Vanaf 25 februari
    Sanne van der Star

    Sport : Langebaanschaatsen
    Onderdeel :
    500 meter
    Woonplaats : Rijpwetering
    Olympische verleden : Geen
    In actie : Vanaf 14 februari
    Marianne Timmer

    Sport : Langebaanschaatsen
    Onderdelen :
    500 meter
    1.000 meter
    Woonplaats : Zuidlaren
    Olympisch verleden :
    1998 (1.000 meter goud, 1.500 meter goud)
    2002
    In actie : Vanaf 14 februari
    Ireen Wust

    Sport : Langebaanschaatsen
    Onderdelen :
    1.000 meter
    1.500 meter
    3.000 meter
    Woonplaats : Goirle
    Olympisch verleden : Geen
    In actie : Vanaf 12 februari

    http://tinypic.com/n4tjpj_th.jpg)


    De Hollandse groep is in Turijn aangekomen
    Shorttrack

    De MANNEN
    Cees Juffermans

    Sport : Shorttrack
    Onderdeel :
    1.500 meter
    Woonplaats : Stompwijk
    Olympisch verleden :
    2002
    In actie : Vanaf 12 februari
    Niels Kerstholt

    Sport : Shorttrack
    Onderdeel :
    1.000 meter
    Woonplaats : Utrecht
    Olympisch verleden : Geen
    In actie : Vanaf 15 februari
    De VROUWEN
    Liesbeth Mau-Asam

    Sport : Shorttrack
    Onderdeel :
    500 meter
    Woonplaats : Woubrugge
    Olympisch verleden : Geen
    In actie : Vanaf 12 februari

    http://tinypic.com/n4tjpj_th.jpg)


    De Hollandse groep is in Turijn aangekomen
    Bobslee

    De MANNEN
    Arend Glas

    Sport : Bobslee
    Onderdelen :
    Twee-en viermansbob
    Woonplaats : Groningen
    Olympisch verleden :
    2002
    In actie : Vanaf 18 februari
    Cesar Gonzales

    Sport : Bobslee
    Onderdeel :
    viermansbob (reserve-remmer)
    Woonplaats : Groningen
    Olympisch verleden : Geen
    In actie : Vanaf 18 februari
    Sybren Jansma

    Sport : Bobslee
    Onderdeel :
    Vier- en tweemansbob
    Woonplaats : Groningen
    Olympisch verleden : Geen
    In actie : Vanaf 18 februari
    Arno Klaassen

    Sport : Bobslee
    Onderdeel :
    Viermansbob
    Woonplaats : Tilburg
    Olympisch verleden : Geen
    In actie : Vanaf 18 februari
    Vincent Kortbeek

    Sport : Bobslee
    Onderdeel :
    Viermansbob
    Woonplaats : Vught
    Olympisch verleden : Geen
    In actie : Vanaf 18 februari
    De VROUWEN :
    Ilse Broeders

    Sport : Bobslee
    Onderdeel :
    Tweemansbob
    Woonplaats : Groningen
    Olympisch verleden :
    2002
    In actie : Vanaf 20 februari
    Kitty van Haperen

    Sport : Bobslee
    Onderdeel :
    Tweemansbob
    Woonplaats : Goirle
    Olympisch verleden : Geen
    In actie : Vanaf 20 februari
    Eline Jurg

    Sport : Bobslee
    Onderdeel :
    Tweemansbob
    Woonplaats : Rotterdam
    Olympisch verleden :
    2002
    In actie : Vanaf 20 februari
    Jeanette Pennings

    Sport : Bobslee
    Onderdeel :
    Tweemansbob
    Woonplaats : Huis ter Heide
    Olympisch verleden :
    2002
    In actie : Vanaf 20 februari
    Urta Rozenstruik

    Sport : Bobslee
    Onderdeel :
    Tweemansbob (reserve-remster)
    Woonplaats : Amsterdam
    Olympisch verleden : Geen
    In actie : Vanaf 20 februari

    http://tinypic.com/n4tjpj_th.jpg)


    Cherryl Maas ligt eruit

    De Hollandse groep is in Turijn aangekomen
    Snowbord
    De MANNEN
    Er zijn geen mannen in dit onderdeel
    De VROUWEN
    Cheryl Maas

    Sport : Snowboarden
    Wedstrijdonderdeel :
    Halfpipe
    Woonplaats : Uden
    Olympisch verleden : Geen
    In actie : Vanaf 12 februari
    Nicolien Sauerbreij

    Sport : Snowboarden
    Onderdeel :
    Parallel reuzenslalom
    Woonplaats : Amsterdam
    Olympisch verleden :
    2002
    In actie : Vanaf 17 februari
    Lees meer »
    Oudere posts