Een schrijfopdracht waaraan mijn vrouw meedeed...schrijf een reclamespotje voor een product wat je echt niet lekker vindt. Douwe Egberts heeft dit artikel ook gelezen, en stuurde als dank ijsthee...veel leesplezier: Johan
by bianca_b, 15th June 2001.
Writing a commercial is not easy,but will it sell???
Focus in, on a castle, somewhere in The Netherlands.
In that castle are people trying to lose some weight.
In one of the rooms, there is a man lying on a massage table.
He tries to relax, and is waiting for the masseuse.
(music is building up an exiting atmosphere)
The masseuse comes in, takes a bottle from a shelf.
Then, at that moment, a waiter comes in,
With a refreshment in his hands.
He takes the bottle over, from the masseuse
Opens the bottle?
Puts a lot of cold oil on the man?s back?(reaction:)
The man shook up, the reaction is a kind of stressed
It is taking time to calm him down again
And when he does, he sees the refreshment.
(action:)
He takes a zip of his drink
Forgets what just has happened,
You?ll see him relaxing again
(Voice:)
? Pickwick Lemon Ice Tea. There is no better way to cool down?.
(zoom out)
The masseuse starts to give the man a massage.
Package shows up.
Text appears: ?Now also available in the flavours Peach, and Green Tea.?? Copyright Bianca Boonstra, 15-6-2001.
All rights reserved
Note from the author: Pickwick ice tea is a well selling product. The assignment told us to write a commercial for a product I didn't like. The tea is too sweet, in my opinion, but I hope that won't effect your opinion.
Thanks Candice923, for bringing this challenge to us.http://www.writtenbyme.com/content/50173
met toestemming van de auteur.
elmerillion 06-06-2002
da's lang geleden dat ik zo gelachen heb ....
Foto`s uploaden Kan iemand mij vertellen hoe het komt dat ik…
kaas tablets Heeft iemand een goed recept voor kaaskoekjes van…
Enquête emoties en eetgedrag Beste allemaal, Momenteel ben ik bezig met…
Recept voor rundvleessalade voor 4 personen, het totaal van de ingredienten is ca. 2,5 kg ingrediënten voor 4 personen Aardappelen (…
Hoe kan ik mijn recept aanpassen In mijn recept van varkenswangetjes op…
IPhone app smulweb geschikt voor iPad? Ik kon altijd wel inloggen, maar nu lukt het mij op de iPad niet meer. Via internet explorer alles prima, maar op de iPad app geeft deze inloggen mislukt aan onder dezelfde inlognaam en password.
biscuitdeeg mislukt altijd! help Ik weet niet of je al antwoord hebt maar ik doe het altijd zo met een prima resultaat: Voor een vorm van 26 cm. 5 eieren 200 gr suiker 1 zakje vanillesuiker of 1/2 tl vanillepoeder 1 tl zout 150 gr bloem 50 gr maïzena (of 200 gr glutenvrij meel) boter paneermeel Laat alles op kamertemperatuur komen. Doe de eieren in de beslagkom samen met de suiker, vanillepoeder en het zout. Klop zo lang tot de kleur bijna wit is geworden. Doe de bloem en maïzena in een kom en zeef dit in gedeeltes bij het beslag, waarbij telkens een deel van het meel er voorzichtig doorheen wordt gespateld. Doe het beslag in een met boter ingesmeerde en met paneermeel bestrooide springvorm. Laat gedurende ca. 40 minuten in een voorverwarmde oven bakken op 150 graden. Als hij klaar is op een, tegen het plakken, met paneermeel bestrooid rooster laten afkoelen.
courgettes Hallo , we zitten in een zelfde bootje hier ! Ik zit na amper anderhalve week (opnieuw) met een volle winkelkar aan courgettes en ik ben momenteel de groente wel even beu desondanks variatie . Om u van antwoord te dienen : Ja , dat gaat zeer zeker ! De beste methode is de courgette reeds in blokjes of repen snijden ( niet schillen ) en ze eerst op een bord van elkaar weg te bevriezen waarna je ze kan verdelen over diepvrieszakjes , dat is alles ! Ik doe vandaag nog hetzelfde ! Groeten , V.I.
inloggen Ik heb hier ook al paar dagen last van. Ik kan wel bij mijn eigen gegeven, maar niet ingelogd zijn bij andere recepen of hompage. Is er al een oplossing hiervoor?
kookclub alkmaar
Ik woon in Alkaar. Heb interesse in Indonesisch koken, ben er best goed in.Misschien wonen we bij elkaar in de buurt.