
Smulweb is uitgeroepen tot beste en populairste Website van het Jaar 2017 in de categorie Culinair! Een grotere waardering dan het winnen van deze prijzen is er niet.… Lees verder »
2 blaadjes witte gelantine *
375 g verse aardbeien *
1? eetl. citroensap *
90 g zoetstof Sionon *
150 cc slagroom *
4 eetl. water *
"Delizia Duo" Van Philips *
(voor 8 porties van 75 g)
Week de gelantine in een bakje met koud water.
Was de aardbeien.
Pureer daarna samen met de kunstmatige zoetstof en het citroensap.
Los de gelantine op in 4 eetl. heet water.
Roer de opgeloste gelantine de aardbeienpuree.
Laat het mengsel afkoelen.
Klop de slagroom bijna stijf.
Vermeng de geklopte slagroom met de rest van de ingredienten .
Zorg ervoor dat het geheel goed vermengd is.
Schakel de ijsmachine in op standIjs en giet het mengsel in de koelkom.
Bereidingstijd: ca. 25 - 35 minuten.
In plaats van aardbeien kunt u ook de volgende vruchten gebruiken zonder dat de ondergenoemde waarde veranderen: 375 g bramen,frambozen,cranberries of papaya.
1 portie ijs van 75 g leverd 95 Kcal/395 KJ,3 g koolhydraten;1 g eiwit,6 g vet.
tusele1 13-07-2005
WAt voor ijsmachine heb jij? Ik heb bij ijsrecepten met dit soort verhoudingen vaak last dat het ijselement aanvriest en dat de schraper uit z'n klemmen gedukt wordt...zou dat aan mijn ijsmachine liggen?
Smulweb is uitgeroepen tot beste en populairste Website van het Jaar 2017 in de categorie Culinair! Een grotere waardering dan het winnen van deze prijzen is er niet.… Lees verder »
Ontvang nu 5 nummers van Smult voor maar 19,95! Elk seizoen komt een nieuwe Smult en aan het eind van het jaar een extra kerstspecial! Klik hier voor meer!… Lees verder »