Een lekkere afwisseling op een broodje biefstuk.
2 biefstukjes (biologisch)
Ciabatta (bijvoorkeur met tomaat of olijf)
Potje geroosterde paprika (goede kwaliteit)
Rucola
Mayonaise (gewoon uit een potje)
Zout
Peper
Grill pan,
Oven
Snijplank
Verwarm de oven en bak de ciabatta zoals op de verpakking staat. Smeer de biefstuk in met olijfolie. Wil je een andere smaak dan kun je de biefstuk kruiden met tijm of probeer eens rozemarijn!
Grill de biefstuk zoals je wilt (bleu, medium of well done). Belangrijk om de biefstuk te laten rusten. Ik heb me laten vertellen dat je dit net zo lang moet doen als dat de biefstuk gebakken is. Snij ondertussen de ciabatta in de lengte door. Smeer wat mayo op het onderste broodje. Leg er wat rucola op. Snij de paprika in reepjes en leg op de sla. Je kunt nu de biefstuk snijden en hem op het broodje doen.
De sappen van de biefstuk zijn het lekkerst dus gooi het niet weg maar leg de bovenkant van het broodje er even in (deed mijn opa ook altijd). Snij het brood in vieren en dan genieten!
Een lente-uitje toevoegen is ook heerlijk.
Stel dat je wat pittigere biefstuk wil. Dan kun je ook een Spaans (of ander pepertje) fijn snijden en de biefstuk voor het snijden doorheen halen. Laat die sappen met de peper vermengen en je hebt een geweldige sensatie op tafel.
Uiteraard zijn er ontzettend veel meer combinaties mogelijk. Misschien weet jij nog wel iets anders of misschien heb je tips?
Wil je reageren ? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Klinkt goed!! Dankjewel voor je reactie. Ben altijd toch wel benieuwd naar wat mensen van mijn creaties vinden!!
Wat een heerlijk recept:) we hebben hem vandaag gemaakt en is ons heel goed bevallen:DGroetjes Thomas & VeronaP.s We hebben er zelf nog kaas en komkommer bijgevoegt en de tomaat vervangen voor paprika
heerlijk!! een echt vakatie gevoel!!
Ziet er lekker uit, ga ik zeker een keer maken! Groetjes Nadine
Zoek op Smulweb naar recepten en voeg ze toe aan je menu.




