Was voor mij ook een probeersel maar is heel erg lekker
400 gr kipfilet
500 gr rode kool (diepvries)
2 kleine uien
750 gr blommige aardappelen
Kerrie
Knoflookpoeder
2 el peterselie
nootmuskaat
peper
zout
geraspte kaas
melk + 1 el kookroom
Warm de rode kool deelblokjes op Kruid de kip naar eigen wens en inzicht.en bak dit even aan in de koekenpan Snij de uien en bak dit ook even aan (dit wordt niet gaar in de oven )schil de aardappelen en kook ze met zout naar smaak.
Verwarm de oven voor op 175 graden Neem de ovenschaal vet deze in doe de uitgelekte rode kool op de bodem daar bovenop de gekuide kip met de uien . Voor de Knoflookpuree neem de aardappels stamp deze met melk en 1 el kookroom zodat deze lekker smeuig wordt .Voeg hier naar smaak de knoflookpoeder toe .En voeg 2 el peterselie en nootmuskaat en peper naar smaak toe.Dek hiermee de kip en rode kool af en strooi er wat geraspte kaas over als dit gesmolten is na 15 a 20 min in de oven dan is de ovenschotel klaar eet smakelijk.
Eigen idee
![]() |
Wil je reageren ? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Hallo Dirk, je recept meegenomen. Combinatie Rode kool/kip leek me wel wat. Ik hou erg van aparte combinaties. Laat je nog horen wat we er van vonden. groetjes Carin
Vandaag geprobeerd. Het leek me zo``n vreemde combinatie kip en rode kool, maar het is lekker! Bedankt. Groetjes, Jos
Hallo Dirk, Uitdagend genoeg om te proberen. Je hoort nog van me. Groetjes, Jos
- professoroud plaatst recept in haar kookboek
- donjaih plaatst recept in haar kookboek
- planco plaatst recept op Smulweb
Zoek op Smulweb naar recepten en voeg ze toe aan je menu.




