4 rogvleugels met graat van 300 g elk
150 g ontzilte kappertjes
1 bot bladpeterselie
150 g ongezouten boter
peper en zout
1. De rogvleugels spoelen in ijswater, laten uitlekken en drogen in een zuiver linnen doek.
2. De boter in de pan laten schuimen en de rog bakken op hoog vuur (2 minuten aan elke kant), zonder de boter te laten verhitten en zeker niet verbranden.
3. De rogvleugel op warme borden schikken. De kappertjes en geplukte peterselie in dezelfde pan bakken.
4. De rog overgieten met de schuimende boter, kappertjes en peterselie. Serveren met gestoomde aardappelen.
Voor visliefhebbers is rog een delicatesse. Het visvlees is mager en uitzonderlijk makkelijk van het kraakbeen te halen. Serveer dit gerecht met een glas rijpe Meursault van 3 à 4 jaar.
Wil je reageren ? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Met excuses voor het feit dat ik me op deze wijze, met een wat vreemd verzoek, tot u wendt. Sinds gisteren heb ik een ban gekregen hier op Smul. Vandaag heb ik Fleurjosphine vriendelijk verzocht om mijn ledenpagina te verwijderen. Het is tenslotte en beetje vreemd dat leden mij berichtjes blijven sturen zonder dat ik ze kan lezen. Mijn verzoek aan u is om Fleur hetzelfde nog eens te vragen. Wellicht dat zij wel ingaat op uw verzoek. Bij voorbaat dank.M.vr.gr. Peter030460PS bestaat mijn pagina morgen nog steeds dan zal ik u nogmaals dit berichtje ter herinnering doen toekomen.
- eddemoor plaatst recept in zijn kookboek
- suzy2550 plaatst recept op Smulweb
Zoek op Smulweb naar recepten en voeg ze toe aan je menu.




