Recept

kalfsvlees italiaans Gebruikers opties

annet51 heeft dit recept op 7 december 2006 toegevoegd. Dit recept is 5.709 keer bekeken, 7 x bewaard en staat in 1 kookgroep.

Heerlijk kalfsvlees op italiaanse wijze

Bereidingstijd:
Langer dan 1 uur
Gang:
Hoofdgerecht
Keuken:
Internationale keuken
Smaak:
Pittig
Techniek:
Bakken
Soort gerecht:
Hoofdgerecht
Uit eigen keuken:
Nee (i)

Ingrediënten voor 2 personen

Kalfsvlees 300 gram, 1 theelepel oregano, 1 teentje knoflook, 1 theelepel suiker, 1 dl witte wijn, peper en zout, blik tomaten op sap, peterselie, 1 laurierblad

Hulpmiddelen

Alles binder, olijfolie

Voorbereiding

Snij het kalfsvlees in kleine stukjes en wrijf het in met peper en zout.

Bereidingswijze

Bak het kalfsvlees rondom bruin in olijfolie.voeg knoflook en oregano en laurierblad toe met de tomaten en het sap.en de wijn.
laat 80 minuten zachtjes pruttelen. voeg daarna eventueel nog peper toe en schepje suiker. bestrooi voor het opdienen met peterselie.om de saus wat dikker te maken kun je allesbinder erbij doen.

Serveertips

Lekker bij pasta, en roerbakgroenten of sla met kommer en tomaat met wat blokjes feta.

Bron

Op de verpakking van de kalfslapjes

Foto's

0.0 1 Toon alleen reacties Toon alle acties

Wil je reageren ? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.

30-01-2012
zegt

hallo,ik heb dit gerecht zondag gemaakt voor mijn vriendin en familie.heb het geserveerd met stokbrood en kruidenboter als voor gerechtje.het was echt subliem. kreeg alleen maar goeie reacties. een tip ben niet te zuinig mnet de kruiden ik heb er namelijk iets meer dan een theelepel per kruid in gegooit.


- lichtstraat plaatst recept in kookboek

- jantienvantol plaatst recept in haar kookboek

- olleinad plaatst recept in zijn kookboek

- jaapabbink plaatst recept in zijn kookboek

- nicjoo plaatst recept in haar kookboek

- annet51 plaatst recept op Smulweb

Zoek op Smulweb naar recepten en voeg ze toe aan je menu.

Gerelateerde video's
Maak je koelkast leeg!
 
 
sluit