Recept

Gemengde fruitsalade Gebruikers opties

4
1 waardering
luckyjo heeft dit recept op 19 februari 2004 toegevoegd. Dit recept is 6.672 keer bekeken, 22 x bewaard en staat in 1 kookgroep.
Bereidingstijd:
20-30 minuten
Gang:
Nagerecht
Keuken:
Nederlandse keuken
Smaak:
Neutraal
Techniek:
N.v.t.
Uit eigen keuken:
Nee (i)

Ingrediënten voor 4 personen

1 sinaasappel ? 300 gram aardbeien ? 1 banaan ? 300 gram frambozen ? 1 meloen ? Voor de yoghurtsaus : 1 vanillestokje ? 3 eetlepels vloeibare honing ? 150 ml yoghurt ? 1/2 dl slagroom ? snufje kruidnagelpoeder

Voorbereiding

Schil de sinaasappel dik, zodat ook de witte velletjes verwijderd zijn. Snijd het vruchtvlees tussen de vliesjes weg en vang het sap op. Maak de aardbeien schoon en snijd ze door. Pel de banaan en snijd ze in blokjes. Maak de frambozen schoon. Maak de meloen schoon en snijd ze in blokjes.

Bereidingswijze

Leg de vruchten in een glazen schaal op elkaar en begiet het met het opgevangen sap. Snijd het vanillestokje open, krap het merg eruit en roer het door de honing. Vermeng de honing, yoghurt en slagroom met elkaar en breng het op smaak met kruidnagelpoeder. Giet het mengsel over de fruitsalade of serveer het er apart bij. Garneer eventueel met munt.

Wil je reageren ? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.

10-03-2004
zegt

Fruitsalade is altijd lekker en gezond!


Zoek op Smulweb naar recepten en voeg ze toe aan je menu.

Gerelateerde video's
Maak je koelkast leeg!
 
 
 
sluit