Artikel

Kom even langs als je gek op Curry′s bent. Gebruikers opties

meatteam1 heeft dit artikel op 21 november 2000 toegevoegd. Dit artikel is 1.267 keer bekeken, 12 x bewaard en staat in 1 kookgroep.

Curry_en_Co is een nieuwe Sub.

Curry_en_Co is een nieuwe Smulwebgroep. Ik miste gewoon een Sub met heerlijke curry′s en lekkernijen die hierbij horen. Oosters gericht, India, China, Thailand etc. Kom maar eens een kijkje nemen, en is het wat, wordt dan lid.



Toon alleen reacties Toon alle acties

Wil je reageren ? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.

28-08-2001
zegt

Ik ben al jaren opzoek naar een recept van een curry waarvan ik weet dat hij eigenlijk niet uit India komt, maar een aanpassing is van een bestaand recept. De curry is zeer heet. De naam is Gosht Bangalore Pahl. Wie kan mij helpen. groetjes, Peter Montforts peter.daphne.montforts@hccnet.nl

09-02-2001
zegt

Ik ben blij dat er een site is met zoveel indiase gerchten. Maar ik ben al heel lang op zoek naar het gerecht "Gosht Malabar". Dit is lamsvlees in een milde curry. Is er iemand die mij aan dit recept kan helpen of weet wat de ingredienten zijn. Jolanda

Maak je koelkast leeg!
 
 
  • Home
  • »
  • Artikelen
  • »
  • Kom Even Langs Als Je Gek Op Curry′s Bent.
sluit