Een Floater of Pousse Cafe is een van de moeilijkste dranken om te maken. In dit artikeltje beschrijf ik hoe je dit doet.
Een Floater of Pousse Cafe is een drankje waarbij verschillende lagen likeur en siroop op elkaar drijven. Je begrijpt dat het een van de moeilijkste drankjes is om te maken, want de likeuren mogen niet door elkaar lopen.
De beste manier is de drank over de achterkant van de barlepel (die tegen de binnenkant van het glas gehouden wordt) heel voorzichtig te schenken. Maar denk eraan: een stootje kan het resultaat bederven.
Succes ermee!
Wil je reageren ? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
wordt het ook weleens genoemd.Een tip...let op de soortelijke massa van de te schenken dranken.De dranken met het meeste/hoogste suikergehalte[deze zijn zwaarder en zakken naar beneden]eerst,daarna op volgorde van suikergehalte.De kans is groter dat het resultaat beter is als je volgens deze methode te werk gaat.Verder natuurlijk de lepel gebruiken.Veel succes verder. mvrgr'Luigi'.zie ook isbn 90-5609-125-5
ik heb zelf er een opstaan met de zelfde tip, Daarom zet ik hem bij mijn favo's extra kan nooit kwaad. Groetjes Wim.
Het is alweer meer dan een jaar geleden dat ik in de krant een enthousiast geschreven verhaal las over de start van “Buitengewoon in het land”. … Lees verder »
Monsanto, ‘s werelds grootste promotor van genetisch gemodificeerde levensmiddelen, lijkt tegenstrijdig bezig te zijn. In de eigen personeelskantine zijn genetisch gemodificeerde … Lees verder »
In bloed uit de navelstreng van pasgeborenen bevinden zich gemiddeld 147 lichaamsvreemde chemicalien die het kind bereikten via de bloedbaan die het met zijn / … Lees verder »