De vakantie is nog niet helemaal voorbij dus misschien een idee om samen met je kinderen eens een middagje in de keuken te staan om lekkere koekjes of een heerlijke taart te maken .
Ook voor een regenachtige middag is dit de oplossing gezellig met z’n allen iets lekkers maken en het is nog leerzaam ook .Dus kijk gerust hieronder wat je zou willen maken en neem iets lekkers mee .
Aardbeienkwarktaart
Bastogne-koeken
Tweekleurenkoekjes
Gevulde-speculaasrepen
Kruidkoektaart-met-mascarpone
Vanillekwarktaart-met-kersen
Appelflappen
Frambozencakejes-met-witte-chocolade
Muffins-met-10-variaties
Berliner-bollen
Bosbessenmuffin
Chocolade-kokoskoekjes
Cranberrycheesecake
Bananentaart
Kaneelkoekjes
Kijk hier voor nog meer lekkere Banket gerechten
Wil je reageren ? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Fijn weer, Dirk. Ik heb al veel vaker jouw gerechten gemaakt en dit lekkers ga ik zeker ook eens bakken. Ik kijk al uit naar de volgende vijftien recepten.(Vijftien heerlijke borrelhapjes misschien? Ik loop daar net naar te zoeken...)
Dirk, Ik ben niet zo`n gebakman, maar sommigen lijken me heel lekker en ga ik ook maken.
Dank je wel voor het plaatsen van al dit lekkers. Ik heb er een aantal van meegenomen. Als ik iets heb uitgeprobeerd, laat ik je het zeker weten. groetjes, Loes
Hallo Dirk, leuke recepten om te bewaren en als het wat minder weer is ga ik het uitproberen, bedankt, groetjes Susan
Lijnen? Nou ikke niet hoor, ik ga ze allemaal verorberen! Bedankt Dirk! Groetjes Irene.
Ik bewaar dit artikel Dirk, allemaal lekkerijen die ik nu even niet maak maar bewaar voor als ik iets meer tijd heb. Groetjes, Louise
Verrrruuuuukkkelijk ziet het eruit en ik ben ook aan het lijnen, maar misschien soms even niet haha neem je artikel mee.Bedankt, voor het vele werk.Groetjes, Adeline
HEELP, Ben aan het lijnen, maar ik neem het toch maar mee. Bedankt groetjes Micky
Buiten de leveranciers van glutenvrije produkten zoals brood, beleg etc. zijn er ook supermarkten, speciale dieetwinkels etc. die ook glutenvrij als bijprodukt verkopen. Lees verder »
Glutenvrije frieten, kroketten, frikadellen, snacks, slaatjes, ijs en zelfs glutenvrij bier. Ook kan men glutenvrij brood bestellen. Medio mei-juni komt naast het cafetaria de … Lees verder »
De Europese Commissie wil land- en tuinbouwers in de toekomst verplichten standaard zaadgoed te gebruiken. Gevreesd wordt dat zeldzame en oude variëteiten amper kans zullen maken … Lees verder »
Kookworkshop gegeven door Pim Haaksman op de 15e mei 2013 i.s.m. Smulweb kookcollege. Doel: Het omgaan met vloeibare bak en braad vetten, gebruik makend van … Lees verder »