Hoofdgerecht voor ong. 6 personen
130 g boter
50 g bloem
1/2 tl paprikapoeder
snufje nootmuskaat
zout, peper
350 g farfalle
200 g gerookte zalm in stukjes
3 el fijngesneden bieslook
100 g parmezaanse kaas
Smelt voor de bechamelsaus 50 g boter in een grote pan op halfhoog vuur. Strooi de bloem erover en roer 1 min. Schenk geleidelijk de melk erbij en roer tot een gladde suas (gaat goed met een garde). Laat de saus zachtjes koken tot hij gebonden is. Breng op smaak met paprikapoeder, nootmuskaat, zout en peper. Kook de pasta gaar. Meng uitgelekte pasta met 80 g boter, zalm, bieslook, 50 g kaas en helft bechamelsaus. Schep in ingevette ovenschaal. Schenk rest van bechamelsaus erover en strooi rest van de kaas erover. Zet 10-15 min onder een matig hete gril tot het gerecht goudgeel is. Laat 5 min rusten, dan is hij makkelijker te snijden.
Ook lekker om roosjes broccoli erdoor te mengen.
Wil je reageren ? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Nog geen reacties.Het is alweer meer dan een jaar geleden dat ik in de krant een enthousiast geschreven verhaal las over de start van “Buitengewoon in het land”. … Lees verder »
Monsanto, ‘s werelds grootste promotor van genetisch gemodificeerde levensmiddelen, lijkt tegenstrijdig bezig te zijn. In de eigen personeelskantine zijn genetisch gemodificeerde … Lees verder »
In bloed uit de navelstreng van pasgeborenen bevinden zich gemiddeld 147 lichaamsvreemde chemicalien die het kind bereikten via de bloedbaan die het met zijn / … Lees verder »