Voor 2010 staat er een boel te veranderen. Volgens de trendwatchers wordt het jaar 2010 er een van kwaliteit boven kwantiteit. We willen puur en eerlijk, we gaan back to nature en we voeren weer echte gesprekken met elkaar. We hebben respect voor ouderen, de vega trend wordt een mega trend en volgend jaar wordt Rotterdam de nieuwe culinaire hoofdstad!
Smulweb zet de meest opvallende food trends van 2010 voor je op een rij;
Snacktrends
- Kibbeling is de nieuwe sushi
- Kaneelbiscuit
- Snacknori (krokant zeewier)
- Groente- & fruitchips
- Rolmops
Kooktrends
- De gekookte aardappel maakt een come-back
- Functional food
- No wasted food
- Clean cooking
- Artisjok
- Tabouleh
Drinktrends
- Menthe à l`eau
- infusion-thee
- Aperitief: pastis
- Gin
- Campari-Soda
- Whisky Sour
- Bananenbier, kokosbier
- Gemberbier
- Kwaliteitsbubbels (Champagne,
- Crémant de Bourgogne, DOCG Prosecco)
- Kwaliteitsfilterkoffie
- Lichte wijnen (Vinho verde)
(Uit) eten trends
- Bio-snackbar
- Corner-crêpery
- Garnalencocktails
- BYO thuisdiners
- Service aan huis
- BYO wine in restaurants
- Coffee refill in restaurants
- Bloemenijs (rozenijs, viooltjesijs, jasmijnijs)
- De echte ouderwetse ijssalon is hot
* BYO = Bring Your Own
Wil je meer weten over eten en drinken in 2010 of de andere trends? Bekijk dan de hele So HBMEO Trendlist 2010 op www.hbmeo.nl
Wil je reageren ? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Nog geen reacties.Het is alweer meer dan een jaar geleden dat ik in de krant een enthousiast geschreven verhaal las over de start van “Buitengewoon in het land”. … Lees verder »
Monsanto, ‘s werelds grootste promotor van genetisch gemodificeerde levensmiddelen, lijkt tegenstrijdig bezig te zijn. In de eigen personeelskantine zijn genetisch gemodificeerde … Lees verder »
In bloed uit de navelstreng van pasgeborenen bevinden zich gemiddeld 147 lichaamsvreemde chemicalien die het kind bereikten via de bloedbaan die het met zijn / … Lees verder »