Artikel

Den Haag haalt GaultMillau binnen Gebruikers opties

webredactie heeft dit artikel op 29 juni 2009 toegevoegd. Dit artikel is 205 keer bekeken.

Maandag 26 oktober 2009 vindt de presentatie plaats van de Nederlandse uitgave van de restaurant- en hotelgids GaultMillau in het Fortis Circustheater in Den Haag-Scheveningen. Deze dag zullen ruim 500 genodigden uit de top van de Nederlandse gastronomie en pers aanwezig zijn bij de lancering van de editie 2010 en bekendmaking van de GaultMillau Awards.

De gemeente Den Haag heeft met GaultMillau Nederland een contract afgesloten waarmee de presentatie in ieder geval de komende drie jaar in Den Haag zal plaatsvinden.

In aanwezigheid van Wethouder Citymarketing Frits Huffnagel, Carsten Klint (gids coördinator GaultMillau), Anja Overhoff (directeur Den Haag Marketing) en Hendrik Wassenaar (directeur FORTIS Circustheater) werd tijdens een bijzonder feestelijke lunch in restaurant Le Cirque (Jeunes Restaurateurs d`Europe Nederland) onder leiding van Chef de Cuisine Ruben van Dieten en SVH Meestergastheer Eduard van der Toolen de samenwerking bekendgemaakt. Directeur/hoofdredacteur van GaultMillau Nederland Jan van Lissum was op het laatste moment verhinderd doordat zijn vlucht uit Bordeaux was geannuleerd.

Primeur Den Haag
Met het binnenhalen van de presentatie van Nederlandse editie van de internationale restaurant- en hotelgids GaultMillau wordt de in 2008 begonnen samenwerking uitgebreid. Den Haag had als eerste grote Nederlandse gemeente de primeur zich culinair te profileren met een apart hoofdstuk in de editie 2009 van GaultMillau. Hierin zijn duidelijk en overzichtelijk de beste restaurants en hotels van Den Haag en omliggende gemeenten weergegeven.



Bron: Gault Millau

Wil je reageren ? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.

Nog geen reacties.

IENS Proeversevenement 2012   Gebruikers opties

IENS Proeversevenement 2012

IENS Proeversevenement 2012 Lees verder »

Buitengewoon in het land   Gebruikers opties

Buitengewoon in het land

Het is alweer meer dan een jaar geleden dat ik in de krant een enthousiast geschreven verhaal las over de start van “Buitengewoon in het land”. … Lees verder »

Monsanto-medewerkers weren GMO-voedsel   Gebruikers opties

Monsanto, ‘s werelds grootste promotor van genetisch gemodificeerde levensmiddelen, lijkt tegenstrijdig bezig te zijn. In de eigen personeelskantine zijn genetisch gemodificeerde … Lees verder »

Eating is a risky business   Gebruikers opties

Eating is a risky business

In bloed uit de navelstreng van pasgeborenen bevinden zich gemiddeld 147 lichaamsvreemde chemicalien die het kind bereikten via de bloedbaan die het met zijn / … Lees verder »

Achterafjes   Gebruikers opties

Achterafjes

Toetjes desserts ijs en ander lekkers Lees verder »

Meer artikelen »
Gerelateerde video's
Maak je koelkast leeg!
 
 
sluit