Artikel

De Lindenhof verliest Eggen en Borger Gebruikers opties

webredactie heeft dit artikel op 8 mei 2009 toegevoegd. Dit artikel is 321 keer bekeken.

Na De Librije krijgt ook tweesterrenrestaurant De Lindenhof in Giethoorn te maken met het vertrek van twee vaste waarden. Sommelier Cindy Borger en sous-chef Jarno Eggen verlaten het topbedrijf.

Dat meldt Lekker in haar nieuwsbrief. Eggen en Borger nemen de monumentale boerderij In De Groene Lantaarn in Zuidwolde over.

`We hebben altijd al gezegd dat we ooit voor onszelf wilden beginnen en hebben daar ook steeds open met Martin (Martin Kruithof, eigenaar van De Lindenhof, red) over gepraat`, aldus Eggen. Het nieuwe restaurant in het Overijsselse Zuidwolde gaat in november open.

Het vertrek van twee sleutelfiguren in een toprestaurant volgt enkele dagen na de bekendmaking dat Sidney Schutte en Geralda Joziasse in september vertrekken bij De Librije.



Bron: Misset horeca

Wil je reageren ? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.

Nog geen reacties.

IENS Proeversevenement 2012   Gebruikers opties

IENS Proeversevenement 2012

IENS Proeversevenement 2012 Lees verder »

Buitengewoon in het land   Gebruikers opties

Buitengewoon in het land

Het is alweer meer dan een jaar geleden dat ik in de krant een enthousiast geschreven verhaal las over de start van “Buitengewoon in het land”. … Lees verder »

Monsanto-medewerkers weren GMO-voedsel   Gebruikers opties

Monsanto, ‘s werelds grootste promotor van genetisch gemodificeerde levensmiddelen, lijkt tegenstrijdig bezig te zijn. In de eigen personeelskantine zijn genetisch gemodificeerde … Lees verder »

Eating is a risky business   Gebruikers opties

Eating is a risky business

In bloed uit de navelstreng van pasgeborenen bevinden zich gemiddeld 147 lichaamsvreemde chemicalien die het kind bereikten via de bloedbaan die het met zijn / … Lees verder »

Achterafjes   Gebruikers opties

Achterafjes

Toetjes desserts ijs en ander lekkers Lees verder »

Meer artikelen »
Gerelateerde video's
Maak je koelkast leeg!
 
 
sluit