Sterrenrestaurant De Stenen Tafel in Borculo start een kookschool. Raymond Prinsen en Gea Meppelink hebben hiervoor een pand naast hun Achterhoekse toprestaurant aangekocht.
Dat meldt de regionale krant De Stentor. Prinsen en Meppelink hebben het pand De Molen gekocht, gelegen naast De Stenen Tafel en hun tweede restaurant De Olliemölle.
In het pand is ook ruimte voor de ontvangst van grotere groepen. Het gebouw heeft een terras met zicht op de Berkel. In het nieuwe pand willen Prinsen en Meppelink ook exposities houden. Op dit moment praten de horecaondernemers nog met de gemeente over de wijziging van de bestemming van De Molen.
Restaurant De Stenen Tafel heeft sinds 1999 een Michelinster. `Buurman` De Olliemölle werd afgelopen jaar door Michelin bekroond met een Bib Gourmand.
Wil je reageren ? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Nog geen reacties.De Europese Commissie wil land- en tuinbouwers in de toekomst verplichten standaard zaadgoed te gebruiken. Gevreesd wordt dat zeldzame en oude variëteiten amper kans zullen maken … Lees verder »
Kookworkshop gegeven door Pim Haaksman op de 15e mei 2013 i.s.m. Smulweb kookcollege. Doel: Het omgaan met vloeibare bak en braad vetten, gebruik makend van … Lees verder »
Met Grand`Italia zet je altijd in een handomdraai iets lekkers op tafel. Of je nu kookt voor je kinderen, vrienden of gewoon voor jezelf. Lees verder »
Doe mee en maak kans op 1 van de 10 Maza proefpakketten! Wie staat er altijd voor je klaar en biedt immer een luisterend oor? Geef diégene op die er altijd voor je is en ga … Lees verder »