Artikel

Nieuwe lichting moet Jagershuis terugbrengen naar culinaire top Gebruikers opties

webredactie heeft dit artikel op 5 augustus 2008 toegevoegd. Dit artikel is 863 keer bekeken.

Precies een half jaar na de overname van Hotel Restaurant Jagershuis in Ouderkerk a/d Amstel staat een volledig nieuwe brigade klaar om het Jagershuis weer terug te brengen naar de culinaire top van Nederland. Vanaf 1 augustus staat (als culinair eindverantwoordelijke executive chef van de Dutch Hotel Collection) de keukenbrigade van het Jagershuis onder leiding van Edo Kamping. Kamping (41), sinds jaar en dag werkzaam bij de hoofdstedelijke gastronomische top, is vooral bekend geworden door zijn culinaire prestaties als chef-kok bij Bordewijk en Blender en was in 2007 verantwoordelijk voor de start en opbouw van de keuken van Restaurant Sophia. In Hotel Restaurant Jagershuis zal hij zijn klassieke kennis combineren met strakke en heldere gerechten. Pure smaken zijn voor Kamping essentieel.


De eveneens nieuw aangetrokken Bertrand Monneret zal Edo Kamping daarin mede ondersteunen. De van origine Franse Monneret is gevormd door keukens als Christophe (Amsterdam), Hatwell House (Buckinghamshire, UK) en het met een Michelin ster bekroonde
L` Escargot (London, UK). Ondersteund door jonge talenten zullen zij de culinaire prestaties van Hotel Restaurant Jagershuis in rap tempo verbeteren.



Rik Slatius is aangetrokken als maître-sommelier om ook de zwarte brigade naar het hoogste niveau te tillen. Slatius wordt verantwoordelijk voor de à la carte, private (business) diners en meetings. Samen met gastheer-directeur Marc Boeljon en het Jagershuis-team gaat het roer om en telt alleen nog het beste voor de gast, zo meldt Boeljon.


Slatius heeft in diverse topzaken en met diverse sterrenkoks gewerkt. Onder andere met Robert Kranenborg in het befaamde La Rive van het Amstel Hotel en later met hem in Vossius. Met Ralph Berendsen in Kasteel Wittem en met Niels van Halen in De Hoefslag te Bosch en Duin, waarna hij samen met van Halen vertrok om in Shanghai de volledige F&B op te zetten van een nieuw te openen restaurant. Als echte fanatiek wijnkenner is hij na terugkomst bij één van Nederlands meest respectabele wijnimporteurs in dienst getreden, maar, zo blijkt, het bloed kruipt waar het niet gaan kan. Nadat hij de uitdaging van Hotel Restaurant Jagershuis onder ogen kreeg wist hij dat dit een project voor de toekomst is.



Wil je reageren ? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.

Nog geen reacties.

Barbecue Tennessee Glaze   Gebruikers opties

Lekkere Glacé die je ook kunt gebruiken voor Ribs of Chickenwings. Lees verder »

Koop Cardini`s en ontvang een mini-abonnement op ELLE Eten   Gebruikers opties

Koop Cardini`s en ontvang een mini-abonnement op ELLE Eten

De eerste 500 inzendingen krijgen een abonnement dus wees er snel bij! Lees verder »

Smulweb zoekt stagiaire internet   Gebruikers opties

Smulweb zoekt stagiaire internet

Doe jij een opleiding op HBO niveau in de richting van Communicatie of Media, of ken je iemand die dit doet? Dit is je kans. Voor de webredactie zoeken we een … Lees verder »

KOOKCLUB2006 in JUNI   Gebruikers opties

KOOKCLUB2006 in JUNI

Met 2 menu`s van de maand en vele verrassende recepten! Lees verder »

Vier de zomer! Met de lekkerste Boerenkaas   Gebruikers opties

Vier de zomer! Met de lekkerste Boerenkaas

Alle soorten Boerenkaas, nu 500 gram voor 4,95! En bestel je voor 35,- of meer dan ontvang je direct 10,- korting! Lees verder »

Meer artikelen »
Gerelateerde video's
Maak je koelkast leeg!
 
 
 
  • Home
  • »
  • Artikelen
  • »
  • Nieuwe Lichting Moet Jagershuis Terugbrengen Naar Culinaire Top
sluit