Als je de afgelopen dagen in Rotterdam hebt rondgestruind is je misschien wel een gratis appeltje aangeboden. De reden is niet dat de gemeente wil dat je gezonder gaat eten, maar om je te attenderen op een recordpoging picknicken die volgende week zondag 25 mei in het Zuiderpark van Rotterdam gaat plaatsvinden.
Om het groen in de stad wat meer onder de aandacht van haar bewoners en bezoekers te brengen, is 2008 tot Groenjaar Rotterdam uitgeroepen. Eén van de evenementen is de organisatie van wat hopelijk de grootste picknick van Nederland gaat worden. Het record staat nu op 525 deelnemers, dus de organisatie streeft naar 600 deelnemers.
Dus heb je zin in een gratis picknick tijdens de lunch onder het genot van een muziekje, reis dan zondag 25 mei op `De dag van het Park` af naar het Zuiderpark in Rotterdam.
Wil je reageren ? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Nog geen reacties.Een weekend genieten van de Spaanse sferen in eigen land? Dat kan met onze Spanish Flavours - Flamenco Arrangement .U krijgt een heerlijk tapas diner, Spaans … Lees verder »
Een gezellig dagje weg met uw vader! De nieuwe trend van dit moment...de High Wine, een moderne variant van de High Tea, oftewel heerlijke wijnen met … Lees verder »
Buiten de leveranciers van glutenvrije produkten zoals brood, beleg etc. zijn er ook supermarkten, speciale dieetwinkels etc. die ook glutenvrij als bijprodukt verkopen. Lees verder »
Glutenvrije frieten, kroketten, frikadellen, snacks, slaatjes, ijs en zelfs glutenvrij bier. Ook kan men glutenvrij brood bestellen. Medio mei-juni komt naast het cafetaria de … Lees verder »
De Europese Commissie wil land- en tuinbouwers in de toekomst verplichten standaard zaadgoed te gebruiken. Gevreesd wordt dat zeldzame en oude variëteiten amper kans zullen maken … Lees verder »