Artikel

27 augustus 2004 Gebruikers opties

beauad heeft dit artikel op 27 augustus 2004 toegevoegd. Dit artikel is 427 keer bekeken.

Ik ben er weer... en ik zal proberen in het vervolg wat meer te schrijven. Kan nu ook wel weer, want ondanks druk met werken is de compu weer oke (voor zolang het duurt - hij heeft 6 weken helemaal stil gelegen, en helemaal beter is ie nog niet - en heb ik ook weer wat meer tijd voor mezelf, en nog belangrijker: het huis weer voor mezelf. Celine is weer naar school na een vakantie van bijna 4(!) maanden. Die school van haar maakt er echt een zootje van...
Ik ben wel weer toe aan een vakantie, maar hoe dat moet weet ik niet. De vorige keer dat wij gingen, is het hier in huis nogal mis gelopen. Ik zal niet in details treden, maar het was echt nogal heftig. Kind kan niet alleen blijven. Grote zus kan niet (meer) oppassen. Die is ondanks haar 21 jaar nog erger en onverantwoordelijker.... En de hond is dan ook nog een probleem.
Met het dieet valt het eigenlijk allemaal wel mee. Ik blijf schommelen tussen de 60 en 64 kilo. Het wordt nooit meer, en het wordt nooit minder, dus eigenlijk vind ik het wel redelijk stabiel. Maar liever 60 dan 64 natuurlijk :-) Maar ik blijf ook nog steeds of te veel, of te weinig eten.
Ik heb op zich vandaag niet zoveel te melden (maar Lon vond dat ik, als ik toch aanwezig was, best een stukje kon schrijven - en daar had ze wel gelijk in). Morgen meer.Het weekend kwam het er niet van om nog wat te schrijven. En behalve verloren sleutels, een (nieuwe) lekkende dakkapel (wat regent het hier soms hard he?) is er niet veel gebeurd. Dakkapel is inmiddels weer gerepareerd, en als het goed is, blijft het boven nou droog.
Vandaag vroeg opgestaan, en de boel een beetje opgeruimd, omdat Marida langs zou komen. Ik zal nooit een superhuisvrouw worden, maar ik vond zelf dat het er best mee doorkon :-)
Ondertussen ook nog een Porc Nicoise in elkaar gedraaid. Die moet al bijna de oven in, want Celine heeft een bijbaantje bij Appie. Begint om 5 uur, en moet dus voor die tijd wat eten. Ze is ten slotte pas om half 9 thuis, en dan nog koken, dat zie ik niet zitten.
Sorry, de bel gaat....



Toon alleen reacties Toon alle acties

Wil je reageren ? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.

07-09-2004
zegt

Wel even waarschuwen als je weer aan het schrijven gaat! ;-) Zonde dat je hebt opgeruimd. Is aan mij totaal niet besteed! Ik zie echt niet of het netjes is of niet hoor ;-) Heb veel meer oog voor gastvrouwen en gasthondjes :-) Wel gezellig dat je weer schrijft! Liefs, Marida

04-09-2004
zegt

Blij dat je weer terug bent :-) Blijven knokken voor jezelf, weet dat jij er echt wel 'mee door kunt' ;-) Dat doet me er aan herinneren dat er nog eentje aan een terugkomst moet werken... Groetjes, Richard.

27-08-2004
zegt

Fijn te zien dat je er weer bent. Hoop dat alles weer wat beter gaat. Snap wel wat je bedoelt met op vakantie gaan. Ik laat ook niet graag kinderen achter, je weet nooit wat er zich dan allemaal afspeelt in je huis. Vreemden die in je bed slapen etc. Hoop regelmatig weer iets van je te lezen (zeg ik, die er vaker niet dan wel is) Doei Petry

27-08-2004
zegt

welkom terug!!

Fotoreportage IENS Proeversevenement 2012   Gebruikers opties

Fotoreportage IENS Proeversevenement 2012

IENS Proeversevenement 2012 Lees verder »

Buitengewoon in het land   Gebruikers opties

Buitengewoon in het land

Het is alweer meer dan een jaar geleden dat ik in de krant een enthousiast geschreven verhaal las over de start van “Buitengewoon in het land”. … Lees verder »

Monsanto-medewerkers weren GMO-voedsel   Gebruikers opties

Monsanto, ‘s werelds grootste promotor van genetisch gemodificeerde levensmiddelen, lijkt tegenstrijdig bezig te zijn. In de eigen personeelskantine zijn genetisch gemodificeerde … Lees verder »

Eating is a risky business   Gebruikers opties

Eating is a risky business

In bloed uit de navelstreng van pasgeborenen bevinden zich gemiddeld 147 lichaamsvreemde chemicalien die het kind bereikten via de bloedbaan die het met zijn / … Lees verder »

Achterafjes   Gebruikers opties

Achterafjes

Toetjes desserts ijs en ander lekkers Lees verder »

Meer artikelen »
Maak je koelkast leeg!

Verrassende gerechten met roomkaas

Wat is roomkaas?Roomkaas wordt gemaakt in …

 
 
sluit