.
Wil je reageren ? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Het is gelukt hoor!! hier is op eerste paasdag mijn plaatje van les 4. Het was leuk om te maken Bedankt en Liefs Edith.
nu begin ik eindelijk je lesje te verstaan,deze is mijn laatste nieuw plaatje dat ik heb gemaaktverder groetjes van sientje...
heb ook je taglesje gemaakt en ziehier de resultaten leuk om doen en nog niet zo moeilijk zou ik zo zeggen. Op naar de vijfde les nu, als je de tijd vind he want ik zie dat je nu dubbeldrukbezet bent. groetjes mia en co
heel hartelijk dank voor je berichtje. Ik wist al niet hoe ik die witte achtergrond kon weg krijgen bij dat plaatje.Tja heb het laatste van de les niet goed genoeg gelezen meer was zo bij dat ik dat plaatje zag lukken hihi.Maar nu weet ik het voortaan dat ik het als gif moet opslaan zonder een achtergrond.Heel hartelijk dank. Fijne dag nog gewenst. Groetjes en liefs Anita.
Ik heb het lesje 4 proberen te maken.Ik heb pas PSP8 maar ben er nog niet zo handig mee.Maar ik vond het wel een heel duidelijk lesje wat ik goed kon volgen.Hartelijk dank.
Ik heb er verschillende gemaakt ,maar in deze krijg ik met geen mogelijkheid het watermerkt in, iets doe ik fout. Groetjes Greetje
ga mijn best weer doen!! (als ik wat meer tijd heb, heb het geloof ik net zo druk als jij!) Groetjes, Ellen
Ben natuurlijk meteen aan de gang gegaan Nou hier komt het.Heb al bijna vierkante ogen met dat staren naar mijn putertje. Doei nog een fijne week Groetjes en
Leuk dat je weer een nieuw lesje brengt.Heb het geprobeerd en hier is mijn eerste tagwat denk je er van. Groetjes Annie
Ik heb pas PSP8 gekregen van een vriend van me en nu wil ik ook maar eens een beetje met dit programma gaan stoeien. Een nadeel: het is in het Engels en dat vind ik normaal niet zo erg, maar met een nieuw programma is dat toch wel andere koek. Maar met jouw uitleg kom ik vast een stuk verder. Ik ga ook even op zoek naar je andere lesjes. Bedankt he! Liefs, Maria
Het is alweer meer dan een jaar geleden dat ik in de krant een enthousiast geschreven verhaal las over de start van “Buitengewoon in het land”. … Lees verder »
Monsanto, ‘s werelds grootste promotor van genetisch gemodificeerde levensmiddelen, lijkt tegenstrijdig bezig te zijn. In de eigen personeelskantine zijn genetisch gemodificeerde … Lees verder »
In bloed uit de navelstreng van pasgeborenen bevinden zich gemiddeld 147 lichaamsvreemde chemicalien die het kind bereikten via de bloedbaan die het met zijn / … Lees verder »