Restaurant

Koperen Kees Gebruikers opties Online reserveren

Deze pagina is 16.678 keer bekeken en is 5 x bewaard.
Wijzig gegevens

Na een sluiting in 2011 is het restaurant weer geopend. Vanaf nu eet je hier `de nieuwe Hollandsche keuken`; wat staat voor gerechten met Hollandse producten op een verrassende manier bereid.

Club Restaurant Koperen Kees is gevestigd in het Zwolse theater `De Spiegel`. In deze club kunt u terecht voor een kop koffie voor aanvang van de theatervoorstelling, maar ook voor een goed glas wijn met vrienden of met uw partner. In de club serveert men tapas en Oosterse hapjes. Heerlijk voor en na de voorstelling.

Het restaurant is gesitueerd boven de club, een ideale plek om te genieten van een goed diner voordat u het theater bezoekt. In het restaurant wordt iedere twee maanden een nieuw menu aangeboden, waarbij onze koks werken met verse en seizoensgebonden producten. Ook als er geen voorstellingen zijn, bent u natuurlijk van harte welkom.
Het is mogelijk de lounges, foyers en zalen van het theater te reserveren voor besloten bijeenkomsten. Van private dining tot presentaties op het podium of een kleine en intieme borrel. Ook hier mag u uiteraard een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding verwachten.

Restaurantgegevens

Chefkok:
Siemen Jan Koster
Couverts:
Max. 54 personen
Ligging:
Aan het water, Centrum
Sfeer:
Modern, Zakelijk
Keuken:
Nederlandse keuken
Prijs 3-gangen:
€ 34,00
Lunch:
  • Ma
  • Di
  • Wo
  • Do
  • Vr
  • Za
  • Zo
Diner:
  • Ma
  • Di
  • Wo
  • Do
  • Vr
  • Za
  • Zo

Extra's

  • Airco
  • Catering
  • Honden toegelaten
  • Kindermenu
  • Rolstoel toegankelijk
  • Rookvrij
  • Terras
  • Vegetarische gerechten
  • Vergaderruimte

Bereikbaarheid

Betaald parkeren:
Parkeergarage op 25 meter. Parkeerplaatsen op 25 meter.
Openbaar vervoer:
Station Zwolle op circa 1,4 km
 

Foto's

Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.

Recensies over Koperen Kees

Recensie toevoegen »


15-10-2008
zegt

Goed en smaakvol eten. Mooie wijnen. Attente en vriendelijke bediening. Eten Het eten was goed verzorgd. De hoeveelheden waren redelijk ruim. … Lees de complete recensie »

09-08-2007
zegt

WOW!! Wat een geweldig restaurant! Voor een enorm schappelijke prijs voortreffelijk gegeten. Wij hadden het Theatermenu van die week (juni 1007). … Lees de complete recensie »

Wil je je restaurantervaring delen in een mini-recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.

Mini-recensies over Koperen Kees

Plaats mini-recensie


02-01-2008
zegt

Nu twee keer wezen eten in ''Koperen Kees''. Tja, de ambiance is natuurlijk grotendeels afhankeljk van die van het theater en je merkt dat het restaurant slechts een onderdeel is van een groter geheel. Daardoor vind ik de sfeer ook wat minder intiem. De aankleding is wel lekker strak zonder ongezellig te zijn. De tweede keer liet het bedienend personeel zich wat weinig zien, waardoor we niet altijd konden bestellen wanneer we wilden. Het eten is overwegend heerlijk met vaak hele mooie en soms verrassende creaties. Het is wel de voornaamste reden waarom het eten in ''Koperen Kees'' toch een feestelijke beleving is en zo hoort het ook, denk ik. Er is een keurig wijnarrangement beschikbaar, of losse wijnen per gang als je dat wilt. En ook niet onbelangrijk, last but not least, de rekening valt gezien de kwaliteit van het eten écht mee. Dit relateer ik aan bezoeken aan vergelijkbare restaurants. Al met al zeker een aanrader!

Ben je nog geen lid van Smulweb?

Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.

Artikelen over Koperen Kees

27-11-2007
zegt

Na drie sterren voor zijn De Librije kan Jonnie Boer nu ook een Bib Gourmand op zijn palmares bijschrijven. De Koperen Kees in Zwolle, waar Jonnie en Thérèse Boer eigenaar van zijn, is bekroond met een Bib, een aanduiding voor een goede &hellip Lees het complete artikel »

Routebeschrijving

Ik vertrek van:
Ik wil naar:
Straat + huisnummer:
Stad:
 

Aanbevolen suggesties in de buurt:

Bezig met laden...
Populairste restaurants in Zwolle
Maak je koelkast leeg!
 
 
sluit