La Coquerie is een klein en Frans georienteerd restaurant waar je kunt eten in een gemoedelijke sfeer. De tafels zijn gedekt met damasten tafellinnen en het servies is van Wedgwood. Bij mooi weer worden de tafels in de binnentuin gedekt, zodat je tot s`avonds laat van het mooie weer kunt genieten.
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Leuke ontspannen avond met lekker eten. Het was een klein intiem restaurantje met een smaakvolle inrichting en gedempt licht. Mooie damasten … Lees de complete recensie »
Wil je je restaurantervaring delen in een mini-recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Opzich een gezellig restaurant, goede bediening maar ik schrok toch wel van de prijs! het vlees was goed en het nagerecht was ook prima alleen vond ik dat de bij het hoofdgerecht de groente voor vier personen (een klein bakje) en vooral de variatie heel karig was! Wij waren er op zaterdagavond en bij binnenkomst was er maar èèn tafel bezet, maar dan kan wel komen zo vlak na de kerstdagen.
Hier ben je echt een avondje uit! Goed en lekker eten in een knus restaurant. Prima bediening en kok.
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Dorpstraat 71
6931 BE Westervoort
Nederlandse keuken, € 30,10
Weg achter het Bos 1
6822LV Arnhem
Fusion keuken, € 35,00