HIPP brengt u een gezellige avond uit! Ons moderne maar warme interieur biedt u de gelegenheid te genieten van een keuken op niveau en echte ambiance!
![]() |
![]() |
|
![]() |
![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Samen met vrienden zijn we laatst weer eens bij HIPP geweest. Het was enige tijd geleden maar de herinneringen van de laatste keer waren goed. … Lees de complete recensie »
Wil je je restaurantervaring delen in een mini-recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Schrijf als eerste een mini-recensie over HIPP! Meld je aan!
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Binnenkort bij de Bijenkorf: een gouden editie van snijplanken van het hippe Britse designersmerk Joseph Joseph. Je moet er wel eerst de lotto voor winnen, maar dan snijdt je wel op puur bladgoud. De Index™-opbergbox van deze special edition is geheel uitgevoerd in &hellip Lees het complete artikel »
Drankje in de tuin, heerlijk. Wel zo fijn als je fles dan koud blijft en je niet de hele tijd naar de keuken hoeft om bij te vullen. Smulweb geeft hippe 5 wijnkoelers weg! De zomer van 2010 ziet er weer kleurig uit. Screwpull heeft hippe `zakken` ontwikkeld om &hellip Lees het complete artikel »
Het Franse wijnhuis Montpeyroux heeft modeontwerper Christian Audigier gevraagd een serie flessen te ontwerpen voor lifestylemerk The Cool Wine, waarmee het wijnhuis populair werd bij Amerikaanse beroemdheden en in het hippe uitgaanscircuit. Vanaf deze week is The Cool &hellip Lees het complete artikel »
Een Nederland maakt het momenteel helemaal in de hippe horeca in de Indiase stad Mumbai. Amsterdammer Matan Schabracq leidt er de hippe tent Zenzi, momenteel dé hotspot van het ruim 13 miljoen inwoners tellende Mumbai. Schabracq begon Zenzi in 2004 samen met de &hellip Lees het complete artikel »
Het drinken van wijn beschadigt de hersenen meer dan bier. Vooral de hippocampus wordt aangetast, dit is het gedeelte van de hersenen die het geheugen en bewustzijn regelen. Slecht geheugenDit zou kunnen verklaren waarom zo veel mensen vergeten waar zij mee bezig zijn &hellip Lees het complete artikel »
Popster Madonna en haar man Guy Ritchie hebben in de hippe Londense wijk Mayfair de kroeg Punch Bowl gekocht. Verwacht wordt dat dit de eerste in een serie aankopen door de Ritchies is. Voor Punch Bowl legde het paar ruim 2,5 miljoen pond (3,3 miljoen euro) neer. &hellip Lees het complete artikel »
Een aantal exclusieve uitgaansgelegenheden serveert vanaf maart de nieuwe designfles van Heineken; de I-CONE. In de zomer moet de bierfles verkrijgbaar zijn in 250 geselecteerde bars, clubs, hotels en cafés in ons land. Dat laat Heineken weten, daags na de &hellip Lees het complete artikel »
Beluga Nxt Door, het hippe zusje van de Maastrichtse topzaak Beluga, gaat op 1 november open. Dat laat topchef Hans van Wolde weten. De namen van de nieuwe chef-kok en gastvrouw zijn inmiddels bekend. Raoul de Boer wordt de chef-kok van Beluga Nxt Door en Nicole van &hellip Lees het complete artikel »
Hoe is het eten tijdens het hippe feest in Dresdens kult-wijk? De auessere Neustadt is Dresdens kultwijk, waar arbeiders, alternatieven en intellektuelen door elkaar wonen. Hier zijn de beste (meest succesvolle?) Kneipen, hier speelt zich het nachtleven af. Eten doe je &hellip Lees het complete artikel »
Grauwe lucht, regen, windkracht 5, jawel hoor, de zomer in Nederland is begonnen. Zijn wij Nederlanders eigenlijk geen heerlijke mensen? Als het regent, klagen we dat het te nat is. Als de zon langer dan drie dagen achter elkaar schijnt, beginnen we te zeuren dat het &hellip Lees het complete artikel »
Karel Mollenstraat Zuid 78
5554 CH Valkenswaard
Afrikaanse keuken, € 22,00
Frans van Beststraat 11
5554 EA Valkenswaard
Mediterrane keuken, € 25,00