Normandie is gelegen in het hartje van het oude centrum van Valkenswaard. Bij mooi weer kan je hiervan genieten op het terras!
We werken met uiterst verse producten, bijvoorkeur streekproducten met een biologisch karakter. Het liefste geen poespas, maar gewoon smaakvol & eerlijk op tafel!
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Wij zijn bij Normandie geweest op zondag 31 augustus 09 en hebben er lekker gegeten. Normandie is al jaren een begrip in Valkenswaard, de huidige … Lees de complete recensie »
Wil je je restaurantervaring delen in een mini-recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Eten bij Normandie is een feest, elke keer weer: vers, voortreffelijk gecombineerd qua smaak en steeds weer iets nieuws. Hans en Denise weten uitstekend aan te voelen hoe zij hun gasten op het gemak stellen en weten er voor iedereen een fantastische culinaire beleving van te maken. Hun kennis van de producten is enorm groot en die delen ze graag. Alles is perfect in orde en op elkaar afgestemd. Het restaurant straalt rust uit, de omgeving leidt niet af van het eten en het gezelschap Ook Cook&Eye, de kookschool van Hans is een echte aanrader. Je mag in de keuken van het restaurant koken en geniet naderhand samen van de zelf bereidde gerechten
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Elke avond maakten we een verslagje van onze ervaringen en belevenissen en zoon patrick zette het op zijn laptop Zaterdag 2 juli 2005 --------------------- weer: zon en regen onderweg en als we toekomen fris en weinig zon , hoe later op de avond hoe warmer het &hellip Lees het complete artikel »
De Bourgogne, Bretagne en Normandie, Het Loire-dal, Ardeche, Auvergne en de Limousin, Elzas-Lotharingen, De Jura en de Franse Alpen, De Provence en de Languedoc, De Dordogne en het zuidwesten. De Bourgogne, het gebied tussen Dyon en Lyon, heeft de reputatie een &hellip Lees het complete artikel »
De reden voor visliefhebbers om normandie als hun vakantiebestemming te kiezen Mijn vriend en ik zijn deze zomer een weekje naar de normandische kust gereden, omdat ik hem een dorpje wilde laten zien waar ik jaren geleden al verliefd op ben geworden, Veules les Roses, &hellip Lees het complete artikel »
Petits suisses komen uit normandie;vette zachte kaasjes in rolvorm van het genre doublecreme,gefabriceerd van volle melk met 1/4 crem fraiche.de smaak is zuur. Lees het complete artikel »
Karel Mollenstraat Zuid 44 A
5554 CH Valkenswaard
Mexicaanse keuken, € 25,00
Karel Mollenstraat Zuid 78
5554 CH Valkenswaard
Afrikaanse keuken, € 22,00