De Heeren van Leeuw is gelegen aan een van Utrechts` mooiste grachten nabij het Ledig erf. De Chef-koks stellen dagelijks een verrassingsmenu samen, gemaakt van verse producten welke door een passend wijnarrangement worden begeleid. Het menu laat zich leiden door de seizoen en je hebt keus uit 7 voor-, 7 hoofdgerechten en 5 desserts.
![]() |
Wil je je restaurantervaring delen in een mini-recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
erg goed restaurant eigenlijk, maar vanavond viel de kwaliteit van het eten me iets tegen, wat uitgeschoten met de azijn bj het voorgerecht,. hoofdgerecht was goed genoeg maar niet uitmuntend. wijn weer excellent. sfeer uitstekend en op top;lokatie (je kijkt uit op rustig deel oude gracht).
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Er zijn nog geen recensies
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Oosterkade 18
3582 AT Utrecht
€ 25,00
Lange Nieuwstraat 88
3512PM Utrecht
Franse keuken, € 51,50