Het restaurant is gevestigd in een oude vakwerkboerderij die modern en strak is ingericht. Te midden van de ruimte is een borrelende waterpartij geplaatst welke een frisse uitstraling geeft. Alleen de best ingrediënten komen bij De Leuf op tafel. Culinair verrassend, dynamisch en gedurfd, maar altijd met de tinteling van warme gastvrijheid.
Smulwebdiner
30 september en 7 oktober 2010 is het Smulwebdiner bij De Leuf! Een unieke kans om voor een vriendelijke prijs te genieten van de creaties van dit toprestaurant. Met vele extra`s, lees hier meer.
![]() |
||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
7 oktober was het zover, het Smulwebdiner dit keer in het Zuiden des lands bij restaurant De Leuf van Paul en Sandra van de Bunt. Het is inmiddels … Lees de complete recensie »
Op naar ons tweede smulweb-diner, deze keer bij `de Leuf` in Ubachsberg, het eerste (bij de Lindenhof) was ons best goed bevallen. Ons … Lees de complete recensie »
Weer een Smulwebdiner ~ weer sukade ! Dit is ons derde Smulwebdiner en helaas konden wij ook deze keer niet aan het uitstapje voorafgaande aan het … Lees de complete recensie »
Restaurant De Leuf, stond al een hele tijd op het verlanglijstje. We hadden een vrije dag, de zon scheen dus reden we s` middags richting Ubachsberg. … Lees de complete recensie »
Ik hou van culinaire uitjes, maar eten in een sterrentent komt niet zo heel vaak voor..voor een jong stel studenten met een simpel inkomen. Samen … Lees de complete recensie »
Wil je je restaurantervaring delen in een mini-recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Ooit wel eens ergens 8 amuses gekregen???
Hier krijg je het!!!
Wat een ware ontploffing van creativiteit!
Dit restaurant verdient de sterren dubbel en dwars.
En denk je dat je uitgegeten bent?
Dan is er nog ontzettend veel aan kleine verassinkjes......
Hier weten ze het hoe het moet.
van ontvangst tot afscheid, keurig!
Maar niet stijf!
Wij hebben het meeste uitgebreide menu gekozen.
En alles was heerlijk!
Maar zo ontzettend creatief. Nooit geweten dat bepaalde combinaties mogelijk waren!
Dit keer was ik de Bob, maar mijn gezelschap was zeer over de wijn (arrangement) te spreken!
Veel gastheren/dames.
Er ontbreekt je werkelijk aan niets.
Ik had een dinerbon van een relatie ontvangen en mocht eens lekker chique uit eten!
Dan ga je hier toch naar toe?!
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Paul en Sandra van der Bunt van tweesterrenrestaurant De Leuf in het Limburgse Ubachsberg gaan hun boek `Reis naar de sterren` presenteren in het Amstel Hotel in Amsterdam. In het boek beschrijven ze een tocht lang alle driesterrenrestaurants in Europa. De &hellip Lees het complete artikel »
Tweesterrenrestaurant De Leuf in het Zuid-Limburgse Ubachsberg opent binnenkort een speciale ruimte in het restaurant voor kookdemonstraties, workshops en andere culinaire activiteiten. Dat schrijft eigenaar Paul van de Bunt op de website van De Leuf. De ruimte gaat &hellip Lees het complete artikel »
Vandaag is de nieuwe sterrenlijst van Michelin bekend gemaakt. De vlag mag uit bij Ciel Bleu in Amsterdam en De Leuf te Ubachsberg ! Beide locaties kregen er een ster bij en hebben nu twee Michelinsterren. Aan de top bevinden zich Oud Sluis te Sluis en De Librije te &hellip Lees het complete artikel »
Parkstad Limburg telt sinds deze week drie restaurants met een ster. Na De Leuf in Ubachsberg en De Boterbloem in Heerlen heeft nu ook In de′n Dillegaard in Nuth een felbegeerde Michelin-ster. Restaurant In de′n Dillegaard is gesloten, maar toch vloeit de &hellip Lees het complete artikel »
Deus 1
6369GA Simpelveld
Franse keuken, € 34,50
Weltertuijnstraat 29
6419 CS Welten-heerlen
Franse keuken, € 29,00