Maandag t/m vrijdag: ontbijt 07.00 uur - 10.00 uur / lunch 12.00 uur - 14.00 uur / diner 18.00 uur -22.00 uur.
Zaterdag: ontbijt 08.00 uur - 11.00 uur / diner 18.00 - 22.00 uur.
![]() |
![]() |
|
![]() |
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Na de fijne belevenis van vorige restaurantweek op herhaling. Ditmaal een diner in een uitverkocht huis. We kregen een fijne ronde tafel bij het raam … Lees de complete recensie »
Met geweldig weer gingen we naar het restaurant met misschien wel het mooiste terras van Tilburg. Na de positieve ervaring op Tilburg culinair waren … Lees de complete recensie »
Wat mijn aandacht heeft getrokken is dat het restaurant in 2009 de horecaprijs heeft gewonnen en dat hij dit jaar in de lekker top 500 is komen staan.… Lees de complete recensie »
Wil je je restaurantervaring delen in een mini-recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Schrijf als eerste een mini-recensie over Du Bonheur! Meld je aan!
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Westermarkt 5
5042 MC Tilburg
Mediterrane keuken, € 34,50
Academielaan 73
5037 EV Tilburg
€ 17,50