Restaurant

Caracol Gebruikers opties Via e-mail reserveren

Deze pagina is 4.780 keer bekeken en is 2 x bewaard.
Wijzig gegevens
Bent u de restauranthouder?
Wijzig hier uw gegevens.

De keuken van Caracol wordt dagelijks voorzien van verse ingrediënten. Seizoensproducten staan centraal zoals lamsvlees in het voorjaar, verse wilde zeebaars in de zomer en wildgerechten in het najaar. Het restaurant is gevestigd in het welness hotel Caracol waar je kunt overnachten in een van de design kamers.

Restaurantgegevens

Eigenaar:
Werner Zuurman
Chefkok:
Werner Zuurman
Couverts:
Max. 45 personen
Ligging:
Aan het water, Centrum
Sfeer:
Exclusief, Informeel, Landelijk
Keuken:
Mediterrane keuken
Prijs 3-gangen:
€ 34,50
Lunch:
  • Ma
  • Di
  • Wo
  • Do
  • Vr
  • Za
  • Zo
Diner:
  • Ma
  • Di
  • Wo
  • Do
  • Vr
  • Za
  • Zo

Extra's

  • Airco
  • Biologische producten
  • Dieetwensen mogelijk
  • Honden toegelaten
  • Kindermenu
  • Ontbijt
  • Regionale producten
  • Rolstoel toegankelijk
  • Rookvrij
  • Terras
  • Vegetarische gerechten
  • Verwarmd terras

Bereikbaarheid

Openbaar vervoer:
Bus west, , Station Harlingen Haven op circa 29,7 km
 

Foto's

 
 
  •  

    gevel van het restaurant

    monumentaal pandje

     7
  •  

    voorgerecht

    een portie heerlijke kokkels

     8
  •  

    hoofdgerecht slibtong

    drie heerlijke tongetjes worden hier gefileerd

     9
  •  

    het vispalet

    de culinaire topper van mijn weekend

     10

Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.

Recensies over Caracol

Recensie toevoegen »


21-09-2012
zegt

Inleiding: Al vele jaren gaan mijn lief en ik één keer per jaar naar Terschelling, soms ook naar Ameland of Vlieland, soms met de … Lees de complete recensie »

Wil je je restaurantervaring delen in een mini-recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.

Mini-recensies over Caracol

Plaats mini-recensie


12-11-2008
zegt

Het is al een paar jaar geleden dat we op Terschelling zijn geweest (in 2005 en 2006). Beide keren hebben we dit restaurant bezocht. Het door ons genoten menu á la carte staat mij niet goed meer voor de geest, maar we hebben er wel zeer van genoten op het verwarmde terras! Het ligt jammer genoeg een beetje buiten de toeristische route, in een achterafstraatje. Ongedwongen, heel gezellig, attente bediening en ook nog lekker eten, buiten, in oktober, op een verwarmd terras. Lekker en gezellig eten voor een passende prijs. Helemaal niets verkeerds aan dit restaurant! Een aanrader voor je volgende bezoek aan Terschelling!

08-09-2008
zegt

Zo als al aangegeven,zeer goede prijs kwaliteit verhouding en zeker de moiete waard om naar terug te keren. Ik ben onder de indruk van de ongedwongen sfeer en de verse gerechten die met liefde zijn klaar gemaakt,dat proef je! Tot ziens

Ben je nog geen lid van Smulweb?

Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.

Artikelen over Caracol

Er zijn momenteel geen artikelen.

Routebeschrijving

Ik vertrek van:
Ik wil naar:
Straat + huisnummer:
Stad:
 

Aanbevolen suggesties in de buurt:

  • `t Golfje

    `t Golfje

    Heereweg 22
    8891 HS Terschelling Midsland
    Internationale keuken, € 42,00

Bezig met laden...
Populairste restaurants in Terschelling West
Maak je koelkast leeg!
 
 
 
sluit