El Sueño is een typisch Spaans restaurant met voor iedere smaak een heerlijk gerecht van vlees (carne), vis (pescado) of vegetarisch. Je kunt kiezen tussen kleine gerechten (tapas) of een compleet diner (cena). Tevens is er een wisselend weekmenu, wat je keus ook is, het zal een kleurige en smaakvolle verrassing zijn.
![]() |
||
![]() |
![]() |
![]() |
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Na een eerste, zeer geslaagd bezoek (zie mijn eerdere recensie hier: 9 september 2008), ben ik een tweede maal heen gegaan. Nog een keer tapas te … Lees de complete recensie »
Smulweblid moniekbaaij was zo enthousiast over haar bezoek aan El Sueno, dat ik de proef op de som nam. Verslag van een hapje eten met mijn … Lees de complete recensie »
Een super ervaring in een gezellig en sfeervol restaurant. Het is net alsof je echt in Spanje bent waardoor je ook echt heerlijk blijft zitten wat … Lees de complete recensie »
Wil je je restaurantervaring delen in een mini-recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Afgelopen week weer eens bij dit tapasrestaurant gegeten. Is echt het lekkerste tapasrestaurant in de omgeving van Amersfoort (heb die in Leusden en Amersfoort ook ooit geprobeerd, maar die halen het niet bij El Sueno). Weer heerlijk genoten van alle heerlijke tapas. Voor elk wat wils en mooie hoeveelheden. Los bestellen van de gerechtjes is geen enkel probleem. Was dus weer eens een topavond door het heerlijke eten!
Waardering = 1
Kwamen onverwacht langs maar konden niet eten was vol terwijl de zaak om 8 uur nog half leeg was.
Mooi
niet kunnen proeven
niet kunnen nutige
niet klant vriendelijk, de laatste keer dat ze me hier zien.
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Lange Brinkweg 26
3764 A Soest
€ 25,00
Burg Grothestraat 55
3761 CL Soest
Nederlandse keuken, € 30,00