Op een doordeweekse dag maar weer eens naar Hier Ist getogen in het centrum van Sint-Oedenrode. Een gezellig ingericht restaurant aan de Heuvel, waar in de 8ste eeuw Oda naar toe was gevlucht.
Het restaurant staat vooral bekend om zijn steaks en ribs maar heeft ook vis op de kaart staan en zelfs vegetarische gerechten. Het is een wat lange pijpenla met houten tafeltjes die bedekt zijn met linnen lopertjes. De stoelen zitten goed, er is gedimde verlichting en er staan kaarsjes op tafel.
De toiletten zijn geheel achter de keuken en zijn schoon.
Voor de verstokte liefhebbers is er een aparte rookruimte binnen, net naast de ingang .
Er is een langgerekte bar van waaruit de bediening opereert. Schoolborden aan de wanden geven extra informatie over de specialiteiten. Aan het eind van het restaurant, vlak voor de open keuken is de grote salade bar. Mede door de gedimde verlichting en de kaarsjes op de tafels en de rustige achtergrond muziek wordt een gezellige sfeer gecreëerd.
Er is een uitgebreide keuze mogelijkheid in koude en warme voorgerechten. Mijn vrouw ging voor de gerookte zalm op een bedje van salade. Die smaakte prima. Ik koos de pikante garnalen. Die waren werkelijk bremzout.
Als hoofd gerecht nam mijn vrouw de lamskoteletten en ik de pepper steak. De smaak was prima, daarbij werden heerlijke vlaamse frieten geserveerd.
Wij kozen een flesje Sauvignon Blanc. Die smaakte prima
Vriendelijk en alert en zeer behulpzaam.
Wij rekenden totaal € 72,35 af. Een drie gangen menu kost € 27,50. Al met al een eetgelegenheid "voor elck wat wils", simpel doch goed.
De website is http://www.hierist.nl .
Wil je reageren ? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Geen toppertje dus, ga dan toch maar naar het andere, eerder beschreven restaurant als ik in St. Oedenrode ben. Bedankt voor je verslag, WubbeJan.