Een gezellig restaurant op de Heuvel in het centrum van Sint-Oedenrode. Staat vooral bekend om zijn steaks en ribs maar heeft ook vis en zelfs vegetarische gerechten.
Vermeldenswaard is dat er een aparte rook ruimte beschikbaar is binnen.
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Op een doordeweekse dag maar weer eens naar Hier Ist getogen in het centrum van Sint-Oedenrode. Een gezellig ingericht restaurant aan de Heuvel, waar … Lees de complete recensie »
Wil je je restaurantervaring delen in een mini-recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Schrijf als eerste een mini-recensie over Hier ist! Meld je aan!
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Van het varken Stéphane Reynaud 367 pagina′s, 2009 €34.95 (nu €10 bij V&D!) Uitgeverij Terra Lannoo BV Op zoek naar een terrine Soms heb ik opeens van die ideeën, waar ik dan nog maar moeilijk vanaf te brengen ben. Dat geldt zeker voor &hellip Lees het complete artikel »
steak [steek] de; v(m) -s lap gebakken, gebraden, geroosterd (rund)vlees Smulweb is op zoek naar de lekkerste steaks in Nederland of zelfs daar buiten. Waar heb jij je lekkerste steak ooit gegeten? Die ene speciale steak, die op je tong smolt, waar je nog nachten van &hellip Lees het complete artikel »
"Istanbul wordt steeds populairder. Behalve dat het een prachtige stad is, heeft het een zeer gevarieerde keuken. Het is echt een aanrader". Marc van Amsterdam (39) weet waar hij het over heeft. Hij is directeur van Stedentrips.nl en bezoekt regelmatig de &hellip Lees het complete artikel »
Heuvel 23
5492 AC Sint Oedenrode
Internationale keuken, € 55,00
Hertog Hendrikstraat 6
5492 BB Sint Oedenrode
Internationale keuken, € 28,00