Brasserie Springer is een restaurant van Schoonhoven en ligt aan het historische 'Springerpark'. Dit park is een inspiratiebron voor Brasserie Springer en dat zie je terug op de menukaart. Voor de inrichting van Brasserie Springer heeft het team zich laten inspireren door impressionisten, tijdgenoten van de landschapsarchitect Leonard Springer. Per Boerefijn kookt zoals de impressionisten schilderden: een feest op het bord.
Leuke wedstrijd!
Brasserie Springer organiseert in de gehele maand februari een ludieke fotowedstrijd. Als deelnemer dien je het Springerpark in een winters decor op geheel eigen wijze te fotograferen.
De winnende foto krijgt een ereplaats aan de muur bij Brasserie Springer en de maker van de foto wint de hoofdprijs: een geheel verzorgd culinair diner voor twee personen.De winnaars nummer twee en drie winnen eveneens een culinaire prijs bij Brasserie Springer. Begin maart kiest een vakjury uit alle inzendingen de winnaars van de fotowedstrijd.
Stuur dus vóór 1 maart digitaal jouw unieke winterfoto, onder vermelding van je naam en telefoonnummer op naar info@brasseriespringer.nl! Meer informatie vind je hier.
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Er zijn nog geen recensies
Wil je je restaurantervaring delen in een mini-recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Schrijf als eerste een mini-recensie over Brasserie Springer! Meld je aan!
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.