Wij zijn hier een zondag middag geweest. Prima bediening, wel jong en wat onervaren maar uitstekende service door dat er plaats binnen werd aangeboden toen ze zagen dat ons gezelschap te groot werd.
Buffet genoten genoemd het BBQ buffet, prima om hier te dineren, bistro niveau en speciale culinaire zaken kun je en moet je niet verwachten.
Maar een uitstekende strandtent met unieke uitstraling en welkome afwisseling in hetgeen er allemaal al staat aan het strand.
Uitstekende strandtent met unieke uitstraling en welkome afwisseling in hetgeen er allemaal al staat aan het strand.
Buffet genoten genoemd het BBQ buffet, prima om hier te dineren, bistro niveau en speciale culinaire zaken kun je en moet je niet verwachten.
Niet specifiek opgevallen...
Prima bediening, wel jong en wat onervaren maar uitstekende service door dat er plaats binnen werd aangeboden toen ze zagen dat ons gezelschap te groot werd.
Ga hier zeker nog eens terug op basis van zijn unieke en specifieke ambiance
Wil je reageren ? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Wat bedoelt u met het "Niet specifiek opgevallen..." van de wijnen. Verder sluit ik me aan bij de andere heren, dit is niet echt een recensie. Aanpassen of de redactie vragen om verwijdering.
Sorry hoor, maar dit is een reactie voor het gasten boek en geen recensie. Je verteld nergens wat je hebt gegeten! Ik heb het overigens helemaal niet zo op die strandtenten. Wel bedankt voor je poging tot recensie: volgende keer wat meer info? Gr. WubbeJan.
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Wij, bezoek 11 september 2010, Eindelijk is het weer eens een redelijk mooie dag, mooi genoeg om richting het strand te trekken en aldaar mijn … Lees de complete recensie »