Wil je zelf je visje uitkiezen? Dan is Bistro Mer de ideale stek. Je herkent ze aan de oesterkar die voor de deur staat. Ze zijn al ruim 28 jaar gespecialiseerd in vis en in het bijzonder oesters. Bij mooi weer eet je in de tuin.
![]() |
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Ik heb bij Bistro Mèr gegeten met een gezelschap van 4 personen. Wij hebben dit restaurant aanbevolen gekregen van goede vrienden van ons die … Lees de complete recensie »
Wil je je restaurantervaring delen in een mini-recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Schrijf als eerste een mini-recensie over Mer! Meld je aan!
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
De Hit sensatie uit Frankrijk, een macaron is een soort bitterkoekje, een koekje dat op een mini hamburgertje lijkt,een macaron bestaat uit twee op elkaar geplakte koekjes, die elk een ‘schelp’ worden genoemd. En die worden gemaakt van Franse of Italiaanse &hellip Lees het complete artikel »
Bismilla Arabia Onze culinaire reis gaat verder Nadia Zerouali & Merijn Tol €29,95 Kosmos UitgeversDoor Smulweb kookboek-recensent Ineke Culinaire reis Dit is een heel mooi boek! Niet te groot, niet te klein & mooi vormgegeven. Het is het tweede deel van een &hellip Lees het complete artikel »
Leer in dit 60 seconden filmpje meer over het proeven van wijn en hetlezen van het etiket. Lees het complete artikel »
Grote A-merken hebben het in 2008 laten afweten wat vernieuwende producten betreft. De innovatie bij levensmiddelenfabrikanten bleef ver achter bij de jaren 2006 en 2007. Dat blijkt uit een onderzoek van marktonderzoeker IRI. De onderzoekers vinden de matige activiteit &hellip Lees het complete artikel »
De kredietcrisis, wat merk jij ervan? Ga je minder uit eten, bespaar je op de boodschappen of geef je minder geld uit aan gezonde voeding. Doe mee met de Smulweb recessie enquête en zie gelijk de resultaten! Het invullen duurt maximaal 3 minuten. {module.f&hellip Lees het complete artikel »
Kathleen Merckx en Hans De Bruck toeren sinds kort met Natuurfrituur Merel langs Vlaamse markten. Omdat er in Vlaanderen nog geen biopatatzaak bestond, zijn ze er zelf maar een begonnen, vertelt Kathleen op Nieuwsblad.be. Zij en haar partner Hans gaven allebei hun baan &hellip Lees het complete artikel »
Tweesterrenkok Ron Blaauw merkt dat de economische crisis vooral gevolgen heeft voor zijn wijnomzet. Deze is zo`n 20 tot 30 procent teruggelopen. `Het is heel hard werken om de zaak vol te krijgen`, vertelt de eigenaar van restaurant Ron Blaauw in Ouderkerk aan de &hellip Lees het complete artikel »
Simpel, snel, makkelijk... er is niets mis met het gebruik van kant en klaar..... het staat u natuurlijk vrij om de merken van de kant en klaar producten zelf te kiezen... Deze recepten komen uit Flair met hun keuze van producten. Pastaslaatje à la &hellip Lees het complete artikel »
Restaurant In De`n Dillegaard in het Limburgse Nuth heeft haar Michelinster ingeleverd. Het restaurant wil een grotere doelgroep bereiken, merkt de economische crisis en heeft last van de hoge concentratie van sterzaken in Zuid-Limburg. In De`n Dillegaard gaat na het &hellip Lees het complete artikel »
In de bekende rode gidsen van de bandenfabrikant Michelin staan een beperkt aantal restaurants met één, twee of drie sterren. Deze gelden als de belangrijkste waardebepaling voor gastronomische kwaliteit. &hellip Lees het complete artikel »
Doek valt voor bijna 100-jarige fabriek in de Franse stad Dijon. De fabriek, opgericht in 1911, maakte mosterd voor de merken Amora en Maille. De Maille mosterd gaat terug tot de 18e eeuw, toen de grondlegger blufte dat zijn antiseptische azijn kon helpen om de pest in &hellip Lees het complete artikel »
Ik had eerlijk gezegd nog niets over deze schrijver gehoord. Totdat ik gisteren een mail kreeg via hyves over deze man. Terwijl ik las kreeg ik alleen maar heel veel respect voor hem. De ( Napolitaanse) maffia ( Camorra) heeft blijkbaar een grotere vinger in de pap dan &hellip Lees het complete artikel »
Actrice Liz Hurley is in de vleesbusiness gegaan. De Britse actrice heeft inmiddels haar eigen merk. Hurley houdt op haar landgoed in de Cotswolds varkens van het Gloucester Old Spot-ras. De 43-jarige actrice levert deze aan de plaatselijke middenstand die het vlees &hellip Lees het complete artikel »
Merlot smaakt beter als je ´Sitting on the dock of the bay´ van Otis Redding, ´Easy´ van Lionel Ritchie of ´Heartbeats´ van José González luistert. Muziek beïnvloedt namelijk de smaak van wijn, concluderen &hellip Lees het complete artikel »
Het Mercure hotel op Strand Nulde bij Putten gaat dienst doen als opvangcentrum voor reizigers bij incidenten op rijksweg A28. Dit meldt dagblad De Stentor. Aanleiding is het ongeval in de mist van de jaarwisselingsnacht dit jaar waarbij een ongeval op de A28 tussen &hellip Lees het complete artikel »
Rosé heeft een vaste plaats veroverd in Nederland. Over het gehele jaar gezien is bepaalt rosé 15%, en in de zomer zelf meer dan 30% van onze wijnconsumptie. Wijnproducent Sasha Lichine (Chateau L`Esclans, Provence) merkte op niet geweten te hebben in het &hellip Lees het complete artikel »
Vanaf week 38 zal de totale productie van Verkade chocolade Fairtrade zijn. Verkade is erin geslaagd haar lekkere chocoladeproducten te maken van Fairtrade ingrediënten en op die manier te voldoen aan de strenge eisen van Max Havelaar. Het bekende Hollandse &hellip Lees het complete artikel »
Het Britse merkenonderzoekbureau Intangible Business heeft de lijst van sterkste wijn- en gedistilleerdmerken samengesteld onder de naam The Power 100 - The World`s Most Powerful Spirits and Wine Brands 2008.Daarvoor zijn` meer dan 10.000 merken over de hele wereld &hellip Lees het complete artikel »
Wijnboeren uit het beroemde Franse wijnstadjeChâteauneuf-du-Pape, in het zuiden van het Rhône-dal, zijn een juridische procedure begonnen tegen hun collegae van l`Enclave des Papes over het gebruik van het woord Pape (in het Nederlands: paus) in hun merk. &hellip Lees het complete artikel »
Mallemolen 10 a
2585XJ Den Haag
Mediterrane keuken, € 30,00
Javastraat 63
2585 AG Den Haag
Internationale keuken, € 38,00