Restaurant

De Prins van Terbregge Gebruikers opties Via e-mail reserveren

Deze pagina is 6.735 keer bekeken en is 4 x bewaard.
Wijzig gegevens

Restaurantgegevens

Sfeer:
Eetcafé / Brasserie
Keuken:
Nederlandse keuken
Prijs 3-gangen:
€ 33,50
Lunch:
  • Ma
  • Di
  • Wo
  • Do
  • Vr
  • Za
  • Zo
Diner:
  • Ma
  • Di
  • Wo
  • Do
  • Vr
  • Za
  • Zo

Extra's

  • Terras
  • Verwarmd terras

Bereikbaarheid

Openbaar vervoer:
Station Rotterdam-Alexander op circa 3,7 km
 

Foto's

Wil je je restaurantervaring delen in een mini-recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.

Mini-recensies over De Prins van Terbregge

Plaats mini-recensie


23-03-2011
zegt

Uitstekend restaurant, informele sfeer, ZEER goede keuken. Heerlijke wijn. Hier wordt gekookt met passie! Al vele malen gegeten en nooit teleurgesteld. Ook de High Thea is aan te bevelen. Mijn favoriet.

27-08-2008
zegt

ik ben zelf ook kok en ben hier gaan eten puur omdat ik er veel over hoorde in de wandel gangen. ik heb bijzonder goed gegeten en uit ervaring kan ik zeggen dat wijn spijs combinaties perfect waren, en prijs kwaliteit zitten ze ook erg goed.

19-07-2008
zegt

Jaarlijks eten wij met mijn broer en schoonzus om de verjaardag van een dierbare te gedenken en om de beurt zoeken wij dan een goed restaurant uit en bieden het dat jaar aan. Dit jaar werd dat dit restaurant, waar wij al jaren vlakbij wonen, maar nooit op het idee kwamen er te gaan eten totdat bekenden van ons daar aten en lovend over waren. Het is o.i. in de duurdere segmenten, maar was super zowel qua eten als bediening. Het terras is ook heerlijk tot de zon ondergaat, tenzij een zwoele avond. Voor herhaling vatbaar bij een bijzondere gelegenheid.

Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.

Recensies over De Prins van Terbregge

Recensie toevoegen »


Er zijn nog geen recensies

Ben je nog geen lid van Smulweb?

Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.

Artikelen over De Prins van Terbregge

Er zijn momenteel geen artikelen.

Routebeschrijving

Ik vertrek van:
Ik wil naar:
Straat + huisnummer:
Stad:
 

Aanbevolen suggesties in de buurt:

  • De Nachtegaal

    De Nachtegaal

    Prinses Beatrixlaan 11
    3062 CM Rotterdam
    Nederlandse keuken, € 15,00

  • Gauchos aan de Plas

    Gauchos aan de Plas

    Weissenbruchlaan 149
    3054LM Rotterdam
    Argentijnse keuken, € 22,00

Bezig met laden...
Populairste restaurants in Rotterdam
Gerelateerde video's
Maak je koelkast leeg!

El Faro Andaluz

Leuvehaven -74 73
3011EA Rotterdam
vandaag geopend!

 
 
sluit