Sinds 1980 zit deze eetgelegenheid in een statig koopmanshuis aan de rivier de Maas en is het oudste Indonesische restaurant van Rotterdam. Het draait hier allemaal om rijsttafels. De keuken kookt traditioneel Javaans en Sumatraans en de meeste rijsttafels zitten bomvol met gerechten. Het restaurant zit op de eerste verdieping, boven Warisan.
![]() |
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Het goot bakken uit de hemel en het stormde toen we vrijdag 18-01-07 gingen eten bij Dewi Sri. Het is dan natuurlijk perfect dat je vlak voor de deur … Lees de complete recensie »
Wil je je restaurantervaring delen in een mini-recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Heerlijk (echt authentiek) Indonesisch eten, met een vriendelijke bediening in een sfeervol restaurant. Prijs/kwaliteit dik in orde.
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.