Restaurant

Oortjeshekken Gebruikers opties Via e-mail reserveren

Deze pagina is 4.515 keer bekeken en is 3 x bewaard.
Wijzig gegevens

Restaurant Oortjeshekken ligt direct aan de uiterwaarden van de Waal midden in de Ooijpolder. Geen haute cuisine, maar goed eten voor een vriendelijke prijs. Je moet er wel op tijd bij zijn want de laatste bestelling wordt om 8 uur opgenomen. In de zomer worden de gerechten op het fraaie terras geserveerd.

Restaurantgegevens

Eigenaar:
Scholten
Couverts:
Max. 60 personen
Ligging:
Aan het water, Polderlandschap
Sfeer:
Informeel, Landelijk
Keuken:
Multi-culturele keuken
Prijs 3-gangen:
€ 25,50
Lunch:
  • Ma
  • Di
  • Wo
  • Do
  • Vr
  • Za
  • Zo
Diner:
  • Ma
  • Di
  • Wo
  • Do
  • Vr
  • Za
  • Zo

Extra's

  • Biologische producten
  • Dieetwensen mogelijk
  • Honden toegelaten
  • Kindermenu
  • Ontbijt
  • Regionale producten
  • Rolstoel toegankelijk
  • Speelruimte kids
  • Terras
  • Tuin
  • Vegetarische gerechten
  • Vergaderruimte

Bereikbaarheid

Gratis parkeren:
Eigen parkeergelegenheid. Openbare parkeerplaatsen op 50 meter.
Openbaar vervoer:
Station Nijmegen-Heyendaal op circa 8,4 km
 

Foto's

Wil je je restaurantervaring delen in een mini-recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.

Mini-recensies over Oortjeshekken

Plaats mini-recensie


22-04-2012
zegt

We hadden van oud collega`s twee kado cheques ontvangen voor een ontbijt bij Oortjeshekken. Een leuk idee en we hebben het vandaag kunnen combineren met een etappe van het Pieterpad (Braamt - Millingen a/d Rijn)De sfeer was prima, de jonge bedrijfsleidster was een beetje erg nerveus en kwam chaotisch over bij ons.Leuk ontbijt gehad, echt verrassend in eerste opzicht. Jammer dat het fruit al een dag eerder was gesneden. Kortom, het was niet vers. Verder geen zacht gekookte ei. Ook was men een beetje te karig met de jam, ham en kaas!! Alleen de broodjes waren nog lekker warm op het bord. We hebben alleen thee gedronken bij het ontbijt.Jong en vriendelijk personeelVoor dit ontbijt € 13,95 was een kadobon van oud collega`s. We gaan niet meer terug het ontbijt. De locatie is schitterend en er is een mooi terras voor een heerlijk kopje koffie of een koud biertje na een wandeling in de Ooypolder.

Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.

Recensies over Oortjeshekken

Recensie toevoegen »


Er zijn nog geen recensies

Ben je nog geen lid van Smulweb?

Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.

Artikelen over Oortjeshekken

Er zijn momenteel geen artikelen.

Routebeschrijving

Ik vertrek van:
Ik wil naar:
Straat + huisnummer:
Stad:
 

Aanbevolen suggesties in de buurt:

  • In Geuren en Kleuren

    In Geuren en Kleuren

    Oude Kleefsebaan 102
    6571BJ Berg En Dal
    Internationale keuken, € 29,50

  • Tante Koosje

    Tante Koosje

    Berg en Dalseweg 359
    6522 CK Nijmegen
    Internationale keuken, € 25,50

Bezig met laden...
Maak je koelkast leeg!

De Wanne

Winhofflaan 2
7631HX Ootmarsum
vandaag geopend!

 
 
sluit