Restaurant

Maik Gebruikers opties Via e-mail reserveren

Deze pagina is 4.735 keer bekeken en is 4 x bewaard.
Wijzig gegevens
Gault Millau:
12.0 

Menu
Een steeds wisselend driegangen keuzemenu voor een vaste prijs.

Specials
Een vast aanbod van mooie producten zoals oesters, kreeft, ganzenlever, vis, vlees en seizoenswild als aanvulling op het dagprogramma.

Wijn
Je hebt keuze uit twee witte en twee rode voortreffelijke huiswijnen. Verder Heeft Maik een wisselend programma aan mooie wijnen met en bijzondere prijs/kwaliteit verhouding.

Hier verwent een Hollandse keuken. Exquise. Nooit hetzelfde. Rijkelijk beïnvloed door keukens uit alle windstreken. Geniet van een immer wisselend keuzemenu met dagverse ingrediénten. Of ervaar de specials: oesters, kreeft, ganzenlever, gamba`s en coquilles. Geheel naar inzicht van chef-kok Luuk Broos. Een doordacht wijnarrangement samengesteld door Maik zelf maakt je diner tot een belevenis.

Leuk feitje: Voor het Smulweb magazine `Aan Tafel` is dit restaurant verkozen tot leukste restaurant van Noord-Brabant!

Restaurantgegevens

Chefkok:
Luuk Broos
Keuken:
Franse keuken
Prijs 3-gangen:
€ 33,00
Lunch:
  • Ma
  • Di
  • Wo
  • Do
  • Vr
  • Za
  • Zo
Diner:
  • Ma
  • Di
  • Wo
  • Do
  • Vr
  • Za
  • Zo

Bereikbaarheid

Openbaar vervoer:
Station Oisterwijk op circa 207 m
 

Foto's

 
  • foto 1 :  bar
  • foto 2 :  voorgerecht
  • foto 3 : prima wijntje
  • foto 4 : diamanthaas, draadjesvlees omwikkelt door Oisterwi
  • foto 5 : nagerecht
  • foto 6 : o.a. wafels van banaan
 
  •  

    foto 1 : bar

    hierboven draaide op een scherm onopvallend foto`s

    1. foto 1 :  bar
  •  

    foto 2 : voorgerecht

    vooral de creme was heerlijk

    2. foto 2 :  voorgerecht
  •  

    foto 3 : prima wijntje

    Ik ga deze druif steeds meer waarderen

    3. foto 3 : prima wijntje
  •  

    foto 4 : diamanthaas, draadjesvlees omwikkelt door Oisterwi

    smaken verschillen en niet iedereen is gecharmeerd van draadjesvlees, maar zooo smakelijk,prima hoor

    4. foto 4 : diamanthaas, draadjesvlees omwikkelt door Oisterwi
  •  

    foto 5 : nagerecht

    aardbeien en marshmallows, lekker

    5. foto 5 : nagerecht
  •  

    foto 6 : o.a. wafels van banaan

    Mijn ega en zoon hadden als nagerecht, wafels, saffraanvla, creme van pinda en ijs van chocolade

    6. foto 6 : o.a. wafels van banaan
foto 1 :  bar foto 2 :  voorgerecht
foto 3 : prima wijntje foto 4 : diamanthaas, draadjesvlees omwikkelt door Oisterwi foto 5 : nagerecht
foto 6 : o.a. wafels van banaan

Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.

Recensies over Maik

Recensie toevoegen »


29-09-2011
zegt

Hier dinsdag 27.09.`11 met mijn vrouw en jongste zoon uitstekend gegeten. De aanbieding via de Dining City Restaurantweek ook eens uitgeprobeerd. … Lees de complete recensie »

10-06-2010
zegt

Het Oost-Brabantse Oisterwijk heeft iets kosmopolitisch: de bewoners zien er uit of ze voortdurend nieuwe kleren aan het kopen zijn voor een alweer … Lees de complete recensie »

Wil je je restaurantervaring delen in een mini-recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.

Mini-recensies over Maik

Plaats mini-recensie


Schrijf als eerste een mini-recensie over Maik! Meld je aan!

Ben je nog geen lid van Smulweb?

Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.

Artikelen over Maik

31-10-2007
zegt

Het duo Maik Kuijpers (keuken) en Guido Lenting (bediening) van De Librije in Zwolle heeft dinsdagavond de Zilveren Champignon/Contente Mens 2007 gewonnen op de Horecavakbeurs Brabant. Juryvoorzitter Willem Dankers noemde het niveau van de deelnemers aan de &hellip Lees het complete artikel »

Routebeschrijving

Ik vertrek van:
Ik wil naar:
Straat + huisnummer:
Stad:
 

Aanbevolen suggesties in de buurt:

  • De Swaen

    De Swaen

    De Lind 47
    5061 HT Oisterwijk
    Franse keuken, € 36,50

  • Ballaró

    Scheepersdijk 1 B
    5062 EA Oisterwijk
    Italiaanse keuken, € 37,50

Bezig met laden...
Populairste restaurants in Oisterwijk
Maak je koelkast leeg!

`t Stoeltje

Rijkesluisstraat 18
5688 ED Oirschot
vandaag geopend!

 
 
sluit