Bij restaurant Heerendonck dineer je in een huiskamersfeer. De keuken volgt de seizoenen en het aanbod van leveranciers van streekproducten. Hiermee bereiden ze iedere dag een ander menu. Het menu wordt in overleg met jou vastgesteld, wat het erg persoonlijk en exclusief maakt.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Wil je je restaurantervaring delen in een mini-recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Ties heeft hier in Nederwetten een zeer goed restaurant. Wij komen hier al jaren en we vinden nog altijd dat we hier het lekkerste eten. Het eten is altijd heerlijk. Het leuke is dat je je hier super op je je gemak voelt. Echt een huiskamersfeer met persoonlijke aandacht. Ga zo door Ties. Ook geeft hij kookworkshops. Misschien leuk voor een bedrijfsuitje.
je zit hier prima alles ziet er prima verzorgd uit.
Wij nemen hier eigenlijk altijd het verrassingsmenu. Dat is altijd prima. Leuk dat hij steeds meer aandacht heeft voor een amuse of hapje vooraf. Laatst aten we een heerlijke wildbouillon met balletjes als je daarop beet kreeg je een "slokje"mosterdsoep heel bijzonder. De menukaart is verder ook prima
Eerlijk gezegd kiezen we altijd voor het wijnarrangement. En dat vind ik prima smaken. We gebruiken dezelfde wijnen nu ook thuis.
Soms kan hier wat meer aandacht voor zijn. Meestal heel ongedwongen en professioneel. Soms wat onervaren personeel.
Wij komen hier dus al jaren de prijs kwaliteit is prima !!!!. Het is ons favoriete restaurant. Het staat vermeld in de michelingids.
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Er zijn nog geen recensies
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Berg 18
5671 CC Nuenen
Mediterrane keuken, € 29,50
Beekstraat 1
5671 CS Nuenen
Internationale keuken, € 52,50