In hartje Nijmegen zit Appels en Peren. Onder de specialiteiten van dit restaurant vind je zeetong, rundercarpaccio xl, stuisvogelsteak en snoekbaars. Kan je niet kiezen, dan bestel je gewoon een platter; een selectie van vijf voor-, hoofd- of nagerechten. In de zomer zit je extra lang buiten op het half overdekte terras.
![]() |
![]() |
![]() |
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Een gemoedelijk sfeervol restaurant met zeer beleefde bediening. Genoten van een heerlijk 3 gangen diner. Hier komen we zeker nog eens terug! 17 … Lees de complete recensie »
Ik vind dit een goed restaurant waar prijs-kwaliteit goed in verhouding liggen. Mijn man en ik komen hier regelmatig eten. We houden van de knusse … Lees de complete recensie »
Enige tijd geleden heb ik een bezoek mogen brengen aan dit restaurant. Een ontluisterende ervaring, helaas. Het diner was qua eten niet uitgesproken, … Lees de complete recensie »
Wil je je restaurantervaring delen in een mini-recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Al voor de 2e keer met collega`s (25) heerlijk geeten. Goede prijs/kwaliteit verhouding. Dus ook ideaal voor grotere groepen.
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
De herfst laat alweer voorzichtig zijn gezicht zien. Struinend door de bossen met een lekkere wollen sjaal om zien we de wereld om ons heen kleuren in tonen rood en bruin. We verlaten de terrassen en trekken ons terug in onze verwarmde huiskamers om van de prille &hellip Lees het complete artikel »
Appels en peren Wat men met fruit zoal kan doen is wel bekend. Taarten ervan bakken, bakplaten vol, die in stukken gesneden ingevroren kunnen worden, maar ook de bereiding van jams en chutneys is ermee mogelijk. Maar stel: je kind eet geen fruit, wat dan? Sap ervan &hellip Lees het complete artikel »
Kelfkensbos 45
6511TB Nijmegen
€ 25,00
Kelfkensbos 21
6511 TA Nijmegen
Internationale keuken, € 31,50