Tussen de heuvels van Groesbeek en Mook is Herbeg `t Zwaantje al 125 jaar een thuishaven voor reizigers en passanten. Nog steeds kun je hier terecht voor een overnachting en in het restaurant eet je gerechten uit ambachtelijke keuken. Zo tref je op het menu kaas van het Genneps Kaashuis met Limburgse appelstroop en Gelderse boerderijeend met confit van ui en sinaasappel.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
`t Zwaantje bestaat 125 jaar en is vorig jaar Koninklijk onderscheiden en is Hofleverancier geworden. Naar aanleiding daarvan is er een 3-gangen … Lees de complete recensie »
Wil je je restaurantervaring delen in een mini-recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
gisteravond hier weer heerlijk gegeten. Er stond nu ook wild op het menu. Het was erg lekker, goede bediening en sfeervol.
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Heumensebaan 2
6584CL Molenhoek Lb
Nederlandse keuken, € 27,50
Mooksebaan 12
6562 KB Groesbeek
Franse keuken, € 36,50